FB TW PIN NWS
BioRank 6116

Evrim Keklik

Doğum tarihi : ??.??.1991
Evrim Keklik kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Sporcu
Evrim Keklik doğum yeri : İstanbul

Evrim Keklik Biyografisi

Voleybolcu, Yüzücü olan Evrim Keklik, 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Evrim Keklik, 1991 yılında İstanbul'da doğmuştur. Baba tarafından aslen Çankırılıdır. İlkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladı ve 10 yıl boyunca devam etti. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldu ve 1 yıl sonra oradan Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferi gerçekleşti.

Evrim Keklik’in omuzunda oluşan sakatlıktan dolayı tedavileri uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldı. Bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Besyo bölümünde eğitimine devam etti. 7 yıl süren üniversite eğitimi sırasında Üniversite de 4 yıl yüzdü ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak 2017 yılında mezun oldu ve İstanbul'a ailesinin yanına döndü.

Evrim Keklik, İstanbul'a döndükten sonra sualtı hokeyine başladı. Aynı zamanda bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam etmektedir.

Evrim Keklik 2018 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına da katılmıştır. Yarışmadan 30 Bin TL ödül alarak ayrılmıştır.

Evrim Keklik, 16 Şubat 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Gönüllüler takımında yarışacak olan Evrim Keklik’in takımında Yasin Obuz, Burak Yurdugör, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, olurken, Ünlüler takımında; Barış Murat Yağcı, Aycan Yanaç, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut yarışacak.

15 Ocak 2022 tarihinde TV8'de yayımlanmaya başlayan; Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan tarafından sunulan Survivor 2022: All Star yarışmasına katıldı. Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan bu yarışmada Ünlüler takımında Çağan Atakan Arslan (Soldier), Adem Kılıçcı, Nagihan Karadere, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Sema Aydemir, Furkan Kızılay, Elif Yıldırım Gören, Sercan Yıldırım, Mert Öcal, Birsen Bekgöz yarışacak.
Gönüllüler takımında ise ; Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Evrim Keklik, Seda Ocak, Yasin Obuz, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Sude Burcu, Berna Keklikler, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Nisa Bölükbaşı, Hikmet Tuğsuz, Gizem Kerimoğlu, Yağmur Banda yarışacak.Kaynak:Biyografi.info

Evrim Keklik için yapılan aramalar

Evrim Keklik, Evrim Keklik biyografi, Evrim Keklik hayatı, Evrim Keklik özgeçmişi, Evrim Keklik hakkında, Evrim Keklik doğum yeri, Evrim Keklik fotoğraf, Evrim Keklik video, Evrim Keklik resim, Evrim Keklik kimdir?, Evrim Keklik kaç yaşında?, Evrim Keklik nereli, Evrim Keklik memleketi