FB TW PIN NWS
BioRank 7183

Berkan Karabulut

Doğum tarihi : 23.Eylül.1994
Berkan Karabulut kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : Terazi
Berkan Karabulut doğum yeri : İstanbul

Berkan Karabulut Biyografisi

15 Ocak 2022 tarihinde TV8'de yayımlanmaya başlayan; Survivor 2022: All Star yarışmasına katıldı.

Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul'da üç çocuklu Yugoslav bir ailenin çocuğu olarak doğmuştur. Çok sık okul değiştirmiştir. Bunun nedeni basketbol ile de ilgilendiği için en iyi basketbol takımlarının olduğu okullara gitmiştir. 7 yaşında iken futbola başlamıştır. Daha sonra da pek çok spor dalı ile yakından ilgilenmiştir.

İstanbul’un en iyi basketbol takımlarında yer almış olan Berkan Karabulut, 2 yıl A Takım seviyesinde basketbolcu olarak oynamıştır. 2011 senesinde Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde okumaya başlamıştır. 2015 senesinde eğitimini başarı ile tamamlamış ve mezun olmuştur.

2013 senesinde Bellevue Residance'da fitness eğitmenliği yapmaya başlayan Berkan Karabulut, 1,5 yıl spor eğitmenliği yapmıştır. Daha sonra da tanıdığı biri ile ortaklık yapmış ve İstanbul Kuruçeşme‘de spor salonu açmıştır. Berkan Karabulut, 25 Aralık 2015 tarihinde kendi spor stüdyosunu kurmuştur.

6 Şubat 2020 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Survivor 2020 Ünlüler – Gönüllüler” yarışma kadrosuna yedek oyuncular arasında dahil olmuştur. Sonrasında Gönüllüler takımına geçen Berkan Karabulut, sezonu dördüncü olarak bitirdi.

Survivor 2020 sonrası sosyal medyanın en gözde çiftlerinden biri haline gelen Berkan Karabulut ve Lale Onuk birlikte 2021 yılında exxen’de Benim İçin Yap adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

2021 yılında Acun Ilıcalı’nın dijital platformu exxen’de yayınlanan Survivor Exxen Cup yarışmasına katıldı. Bu yarışmada Seda Ocak, Nagihan Karadere, Sahra Işık, Birsen Bekgöz, Sema Aydemir, Elif Yıldırım Gören, Berkan Karabulut, Yusuf Karakaya, Çağan Atakan Arslan (Soldier), Sercan Yıldırım, Anıl Berk Baki, Hakan Hatipoğlu ile yarıştı. Anıl Berk Baki ile Sema Aydemir birinciliği paylaşırken, erkeklerde Berkan Karabulut, kadınlarda ise Nagihan Karadere 2. olarak tamamladı.

15 Ocak 2022 tarihinde TV8'de yayımlanmaya başlayan; Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan tarafından sunulan Survivor 2022: All Star yarışmasına katıldı. Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan bu yarışmada Ünlüler takımında Çağan Atakan Arslan (Soldier), Adem Kılıçcı, Nagihan Karadere, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Sema Aydemir, Furkan Kızılay, Elif Yıldırım Gören, Sercan Yıldırım, Mert Öcal, Birsen Bekgöz yarışacak.
Gönüllüler takımında ise ; Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Evrim Keklik, Seda Ocak, Yasin Obuz, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Sude Burcu, Berna Keklikler, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Nisa Bölükbaşı, Hikmet Tuğsuz, Gizem Kerimoğlu, Yağmur Banda yarışacak.

Filmleri ve Dizileri :
2021 - Benim İçin Yap (TV Programı)


Kaynak:Biyografi.info

Berkan Karabulut için yapılan aramalar

Berkan Karabulut, Berkan Karabulut biyografi, Berkan Karabulut hayatı, Berkan Karabulut özgeçmişi, Berkan Karabulut hakkında, Berkan Karabulut doğum yeri, Berkan Karabulut fotoğraf, Berkan Karabulut video, Berkan Karabulut resim, Berkan Karabulut kimdir?, Berkan Karabulut kaç yaşında?, Berkan Karabulut nereli, Berkan Karabulut memleketi