FB TW PIN NWS
BioRank 7254

Burak Yurdugör

Doğum tarihi : ??.??.1999
Burak Yurdugör kaç yaşında : 25
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Burak Yurdugör doğum yeri : İstanbul

Burak Yurdugör Biyografisi

16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Burak Yurdugör, 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. İsviçre, Zürih’de doğan babasının aslen kökeni İstanbul ve Yemen'e dayanıyor. Bir kız kardeşi olan Burak Yurdugör, Babaannesi ve ailesi ile beraber İstanbul’da yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünde eğitimine devam ediyor.

Spora ilkokulda başlayan Burak Yurdugör, 6 yaşında yüzme sporuna başlamış 15 yaşına kadar bilfiil aktif olarak devam etmiş ve yüzme branşı ile belli bir süre basketbolu beraber oynadı ve üniversitede de kısa süreliğine amerikan futbolu oynadı. Aktif olarak şuan da crossfit ve fitness ile uğraşıyor.

Burak Yurdugör, 1.85 cm. boyunda ve 80 kilodur. 2 Şubat 2019 tarihinde başlayan Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan yarışmacıları adaylarından oldu ancak seçilip gidenler arasına katılamadı.

Burak Yurdugör, 16 Şubat 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Gönüllüler takımında yarışacak olan Burak Yurdugör’ün takımında Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, olurken, Ünlüler takımında; Barış Murat Yağcı, Aycan Yanaç, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Burak Yurdugör için yapılan aramalar

Burak Yurdugör, Burak Yurdugör biyografi, Burak Yurdugör hayatı, Burak Yurdugör özgeçmişi, Burak Yurdugör hakkında, Burak Yurdugör doğum yeri, Burak Yurdugör fotoğraf, Burak Yurdugör video, Burak Yurdugör resim, Burak Yurdugör kimdir?, Burak Yurdugör kaç yaşında?, Burak Yurdugör nereli, Burak Yurdugör memleketi