FB TW PIN NWS
BioRank 1643

Gökhan Keser

Doğum tarihi : 09.Eylül.1987
Gökhan Keser kaç yaşında : 37
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Gökhan Keser doğum yeri : İzmir

Gökhan Keser Biyografisi

Gökhan Keser, 9 Eylül 1987 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Aslen Rize’nin Pazar ilçesindendir. Mobilyacı bir baba ile ev hanımı bir annenin oğludur.
14 yaşında modellik kariyerine başladı. "Ekol Drama Sanat Evi"nde Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi alırken, bir yandan da Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy’den şan eğitimi aldı.

2004 yılında “Miss. & Mr. Model” yarışmasında birinci oldu ve “Ege Kralı” ünvanını aldı. 2005 Yılında “Best Model of Turkey” yarışmasında edindiği “Best Model Of Turkey 1.Runner-up 2005″ ve “Manhunt Turkey 2006″ ünvanları ile Çin’de (Jing-Jang) düzenlenen dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildi. 2006 yılında 64 ülkeden, dünyanın dört bir yanından gelen ülkelerinin en iyi modellerinin yarıştığı “Manhunt International 2006″ yarışmasında Dünya dördüncüsü ve Dünyanın en fotojenik erkeği seçildi.

2005 yılında 'Uğurkan Erez' ajans ile profesyonel olarak modellik kariyerine başladı. Yurt içinde ve yurt dışında birçok defile ve katalog çekimlerine katıldı.

2006 yılında ATV’nin toplam 3 sezon süren ve 2009 Mayıs ayında 104. bölümde ekrana veda eden; Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim ile birlikte “Selena” dizisinde oynaması tanınmasını sağladı.

Sıla, Nükhet Duru, Zerrin Özer gibi isimlerin sahne ve albümlerinde de yer aldı.

2008 yılında Zerrin Özer'in "Ömür Geçiyor" albümünün vokallerinde de bulundu. Ayrıca 2008 yılında "Hepsi" grubuyla birlikte "Kayıp Çocuklar Cenneti" isimli sinema filminde başrolü paylaştı. Ancak bu film vizyona girmedi.

Sıla'nın "İnşallah" ve "Kafa" kliplerinde de oynayan Gökhan Keser, uzun süre sahnede Sıla'ya vokalistlik yaptı.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Gökhan Keser de “Ünlüler” takımında yarışıtı.

2014 yılında 4. sezon Survivor yarışmasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Aydın, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş oldu.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu oldu.

Turabi Çamkıran Şampiyon olurken Gökhan Keser ikinci olmuştur.

15 Ocak 2022 tarihinde TV8'de yayımlanmaya başlayan; Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan tarafından sunulan Survivor 2022: All Star yarışmasına katıldı. Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan bu yarışmada Ünlüler takımında Çağan Atakan Arslan (Soldier), Adem Kılıçcı, Nagihan Karadere, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Sema Aydemir, Furkan Kızılay, Elif Yıldırım Gören, Sercan Yıldırım, Mert Öcal, Birsen Bekgöz yarışacak.
Gönüllüler takımında ise ; Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Evrim Keklik, Seda Ocak, Yasin Obuz, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Sude Burcu, Berna Keklikler, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Nisa Bölükbaşı, Hikmet Tuğsuz, Gizem Kerimoğlu, Yağmur Banda yarışacak.

Albümleri :
2011 - Hadi Ordan (Sıla ile düet)
2012 - Gökhan Keser
2014 - Hiç Vaktim Yok
2015 - Bul Beni
2016 - Beni Özledin mi

Filmleri ve Dizileri :
2022 - Survivor 2022: All Star(Yarışmacı - gönüllüler) (Tv Programı)
2020 - Yalancı Sevgilim (Ferit / Cüneyt)(Tv Filmi)
2018 - Tatlı Bela (Sinema Filmi)
2017 - Cumali Ceber: Allah Seni Alsın (Sinema Filmi)
2017 - Atçalı Kel Mehmet (Mehmet Efe) (Sinema Filmi)
2015 - Sen Benimsin (Ejder Yenilmez) (TV Dizisi)
2015 - O Aşk Benim (Ejder)(TV Dizisi)
2014 - Survivor Türkiye 2014 (Yarışmacı - Ünlüler) (Tv Programı)
2009 - Kayıp Çocuklar Cenneti (Can) (Sinema Filmi)
2006 - 2009 - Selena (Burak Öğretmen)(TV Dizisi)
2004 - Cennet Mahallesi (Arif) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Gökhan Keser filmleri

Tüm Gökhan Keser filmleri

Gökhan Keser için yapılan aramalar

Gökhan Keser, Gökhan Keser biyografi, Gökhan Keser hayatı, Gökhan Keser özgeçmişi, Gökhan Keser hakkında, Gökhan Keser doğum yeri, Gökhan Keser fotoğraf, Gökhan Keser video, Gökhan Keser resim, Gökhan Keser kimdir?, Gökhan Keser kaç yaşında?, Gökhan Keser nereli, Gökhan Keser memleketi , Gökhan Keser albümleri