FB TW PIN NWS
BioRank 3211

Tuğba Karaca

Doğum tarihi : 19.Ağustos.1979
Tuğba Karaca kaç yaşında : 45
Kilo & Boy :
Burcu : Aslan
Tuğba Karaca doğum yeri : Ankara

Tuğba Karaca Biyografisi

"Üç taçlı güzel"

Tuğba Karaca, 19 Ağustos 1979 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Abisi basketbol oyuncusudur. 1993 yılında Ankara’dan İzmir’e taşındılar. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun oldu. Haldun Dormen yönetiminde Med Yapım Akademide tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı.

Önce Başak Gürsoy ajansı ile sonra da Uğurkan Erez Ajansı ile çalıştı.

1999 yılından beri modellik yapan Tuğba Karaca, 2000 senesinde Best Model Turkey ve Best Model Europe unvanlarını kazandı. Tuğba Karaca, 2003 yılında Türkiye güzeli seçildi. Türkiye güzeli seçilmesi ile magazincilerin gözdesi oldu. İlk programını Star TV ekranlarında Hayat Magazin ismi ile sundu.

2008 yılında Cine5’te canlı yayınlanan “Yüzleşme” adlı tartışma programını yaptı ve Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Çarkıfelek”te hostes olarak görev aldı. 2009 yılında Star TV’de yayınlanan “Mega Magazin” programının sunuculuğunu yaptı. Birkaç sinema ve dizi filmde de rol almıştır.

Tuğba Karaca, 10 Temmuz 2006 tarihinde basketbolcu Cömert Küce ile evlendi.

Acun Ilıcalı’nın televizyon kanalı Tv8’de, Temmuz 2015 tarihinde başlayacak olan “Durma Dans Et” adlı dans yarışmasında Tuğba Karaca sunuculuk yapacak. Programın jüri üyeleri ise Kemal Doğulu, Edis Görgülü, Cemre Kemer ve Neslihan Önder olacak.

Filmleri ve Dizileri :
2010 - Herkes mi Aldatır? (Bardaki Jartiyerli Kadın)(Sinema Filmi)
2009 - Kutsal Damacana 2: İt Men (Melis) (Sinema Filmi)
2006 - Eksi 18 (İnci)(TV Dizisi)
2005 - Çılgın Yuva (Sırma) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Tuğba Karaca videoları

Tüm Tuğba Karaca videoları

Tuğba Karaca için yapılan aramalar

Tuğba Karaca, Tuğba Karaca biyografi, Tuğba Karaca hayatı, Tuğba Karaca özgeçmişi, Tuğba Karaca hakkında, Tuğba Karaca doğum yeri, Tuğba Karaca fotoğraf, Tuğba Karaca video, Tuğba Karaca resim, Tuğba Karaca kimdir?, Tuğba Karaca kaç yaşında?, Tuğba Karaca nereli, Tuğba Karaca memleketi