FB TW PIN NWS
BioRank 5187

Uğur Pektaş

Doğum tarihi : 16.Nisan.1979
Uğur Pektaş kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu : Koç
Meslek : Dizi Oyuncusu
Uğur Pektaş doğum yeri : İstanbul

Uğur Pektaş Biyografisi

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.
2005 yılında Kanal D’de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

Arka Sokaklar dizisinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadı.

Uğur Pektaş'ın Hac organizasyonu yapan şirketi de vardır.

Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur. 26 Aralık 2011 tarihinde boşanmıştır.

Filmleri ve dizileri :
2005 - Düşler ve Gerçekler
2006 - Kuşdili
2006 – 2014 - Arka Sokaklar


Kaynak:Biyografi.info

Uğur Pektaş için yapılan aramalar

Uğur Pektaş, Uğur Pektaş biyografi, Uğur Pektaş hayatı, Uğur Pektaş özgeçmişi, Uğur Pektaş hakkında, Uğur Pektaş doğum yeri, Uğur Pektaş fotoğraf, Uğur Pektaş video, Uğur Pektaş resim, Uğur Pektaş kimdir?, Uğur Pektaş kaç yaşında?, Uğur Pektaş nereli, Uğur Pektaş memleketi