FB TW PIN NWS
BioRank 5332

Sadık Ardahan Uzkanbaş

Doğum tarihi : ??.??.1987
Sadık Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Sadık Ardahan Uzkanbaş doğum yeri : Adana

Sadık Ardahan Uzkanbaş Biyografisi

16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Sadık Ardahan Uzkanbaş, 1987 yılında Adana’da doğmuştur. Adanaspor takımı alt yapısında futbola başlayan Sadık Ardahan Uzkanbaş, gençlik yıllarında Adana Spor Kulübünde 8 yıla yakın oynamış, ancak yaşadığı bazı sakatlık yüzünden futbolu bırakmıştır.

Sadık Ardahan Uzkanbaş, futbolu bıraktıktan sonra askerlik görevini yapıp yurt dışına Dubai’ye gitmiş ve 2 sene kadar orada kaldıktan sonra tekrar Türkiye’ye dönmüştür. Bir müddet sonra da Kazakistan’a giderek 6 ay kadar Kazakistan’da yaşamış ve tekrar Türkiye’ye dönmüştür.

Sadık Ardahan Uzkanbaş, 16 Şubat 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Gönüllüler takımında yarışacak olan Sadık Ardahan Uzkanbaş’ün takımında Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Burak Yurdugör, Tayfun Erdoğan, olurken, Ünlüler takımında; Barış Murat Yağcı, Aycan Yanaç, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Sadık Ardahan Uzkanbaş için yapılan aramalar

Sadık Ardahan Uzkanbaş, Sadık Ardahan Uzkanbaş biyografi, Sadık Ardahan Uzkanbaş hayatı, Sadık Ardahan Uzkanbaş özgeçmişi, Sadık Ardahan Uzkanbaş hakkında, Sadık Ardahan Uzkanbaş doğum yeri, Sadık Ardahan Uzkanbaş fotoğraf, Sadık Ardahan Uzkanbaş video, Sadık Ardahan Uzkanbaş resim, Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir?, Sadık Ardahan Uzkanbaş kaç yaşında?, Sadık Ardahan Uzkanbaş nereli, Sadık Ardahan Uzkanbaş memleketi