FB TW PIN NWS

Biyografi.info Üyelik Sözleşmesi

Biyografi.info adlı web sitesi sayfalarına ulaşmakla ve site hizmetlerini kullanmakla, bu sitenin bir kullanıcısı olarak siz, aşağıdaki site kullanım hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. Bu site hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmaya artık devam etmeyiniz.

Biyografi.info işbu site hüküm ve şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik oolitikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İşbu site hükümlerini, genel site şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer Şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklikten sonra bu sitenin kullanımına devam edilmesi ve sitenin sunduğu herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Üyenin Yükümlülükleri

Üye, servisleri kullanırken a) gerçek, doğru ve güncel bilgileri sağlayacağını, b) üyelik bilgilerini, değişiklik olduğunda güncelleyeceğini kabul eder. Üyeler, servisleri hiç bir şekilde kamu düzenini rahatsız edici, 3. kişilere taciz edici şekilde ve genel ahlaka aykırı şekilde kullanmayacağını taahhüt eder. Üyeler, servisleri başkalarının kullanımına sunamaz, kiralama ve satış gibi ticari faaliyetlerde kullanamaz.

Ücretli Üyelik

Biyografi.info Biyografi"m" hizmeti ziyaretçilerin ve üyelerin Biyografi.info sitesi üzerinde kişisel özgeçmişlerini ve tanıtım amaçlı resim / video galerisi yayınlayabilecekleri bir servisdir. Biyografi"m" hizmetini kullanmak için ücretli üyelik gerekmektedir. Bu hizmet için 3 farklı hizmet paketi sunulmaktadır. Bu paketler: Standard , Pro ve Premium'dur.

Ziyaretçi, Biyografi"m" hizmetlerinden faydalanabilmek için başvuru formu aracığıyla seçtiği paketi ve özet bilgilerini Biyografi.info editör ekibinin onayına gönderir. Başvuru sahipleri talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak bildirmek ve üyelikleri boyunca bu bilgileri güncel tutmak ile sorumludur.

Başvuru formu kabul edilen ziyaretçilerle en geç 3 iş günü içinde iletişime geçilir. Üyelik ücreti için gereken ücret , banka havalesi ile kabul edilmektedir. Biyografi.info üyelerden kredi kartı numaranızı istememektedir. Üyelik işlemi kabul edilen üyelerden biyografi yayını için gereken bilgiler e-posta veya kontrol paneli üzerinden istenebilir. Üyelik başvurusunu takiben 5 iş günü içinde ödemesi yapılmayan ya da gereken bilgileri paylaşmayan üyelik başvuruları iptal edilir.

Tüm üyelik paketlerinin yayın süresi bir yıl ile sınırlıdır. Üyelik yayına başladıktan bir yıl sonra, üyelik yayından kaldırılır ya da üyenin üyelik yenileme işlemi ile yayın süresi 1 yıl daha uzatılabilir. Üyelik uzatma ücretleri paket ücretleri ile aynıdır. Tercih eden üyeler uzatma işlemi sırasında paket değişimi yapabilirler.

Biyografi"m" hizmeti altında her üye paketine uygun olarak kişisel özgeçmişini, resimlerini ve videosunu paylaşabilir. 3. şahıslara ait içerikleri kendi üyeliği altında yayınlayamaz. İçeriklerin doğruluğu ve güncelliği üyenin sorumluluğundadır. Biyografi.info, içerikler ile ilgili gerçeği yansıtmayan bir durum tespit ettiğinde içerik yayınını ya da üyeliği sonlandırma hakkını saklı tutar.

Paylaşılan içerikler, mevcut yasalar çerçevesinde suç unsuru içermemelidir. Küfür, diğer üyeleri/kişileri rencide edici,yasalara aykırı siyasi ve ideolojik görüşleri temsil eden kelimeler içermemelidir. Bu tür üyelikler Biyografi.info tarafından yayından kaldırılır.

Yayından kaldırılan üyelikler için ücret iadesi yapılmaz.

Biyografi.info sitesi üzerinde yayınlanan içeriğinde başka üyeler tarafından kopyalanarak kullanılmayacağına garanti vermez.

Biyografi.info, video yayınlama özelliğinin alt yapısından Youtube gibi 3. parti video yayın sitelerinin alt yapısını kullanabilir.

Arama motorlarında yer alma seçeneğinde arama sonuçlarında üst sırada çıkma performansı üyenin ad soyadına ve arama motorlarının o anki durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Telif ve İçeriklerin Sorumluluğu

Biyografi.info'da Biyografi"m" hizmeti dışında kalan tüm biyografi ve makaleler, Biyografi.info editörleri tarafından hazırlanmaktadır. Dilediğiniz biyografi ve makaleyi, sitenizde, "Kaynak: Biyografi.info" formatıyla kaynak göstererek kullanabilirsiniz. Biyografi.info kaynak göstermeden kullananlar hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar. 20'den fazla biyografi ya da makaleyi, sitenizde toplu olarak kullanmayı düşünüyorsanız lütfen iletişim formu üzerinde bizimle temasa geçiniz.

Üye, Biyografi"m" hizmetini kullanırken, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Yasası, Türk Ticaret Yasası,Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Yasa, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine uymayı ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır. Ayrıca, Biyografi.info üzerinde beyan edilen, yazılan, gönderilen, her türlü fikir, düşünce, görsel ve işitsel medya araçları, gönderen üyenin kendi kişisel görüşleridir ya da gönderen, içeriğin tüm telifsel ve hukuki sorumluluğun kendi üstünde olduğunu kabul eder. Üyenin veya ziyaretçilerin Biyografi.info üzerinde beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişi ve kurumların uğrayabileceği zararlardan ve servislerin kullanımı esnasında üyenin ve ziyaretçilerin uğrayabileceği, üçüncü kişilerin eylem ve hareketlerinden doğabilecek zararlardan dolayı, Biyografi.info'nun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

Kullanım Şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İstanbul İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Şartnamenin kabulü

Biyografi.info sitesi ziyaret edenler ya da üye olanlar bu "Kullanım Şartları"nı okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. Bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

Fesih

Site kullanım koşullarına ayrı bir durum tespit edildiğinde Biyografi.info önceden bildirim yapmaksızın üyeliği sona erdirme hakkını saklı tutar Biyografi.info bu sözleşmeyi her zaman fesih edebilir.