FB TW PIN NWS
BioRank 7391

Seda Ocak

Doğum tarihi : 17.Ağustos.1985
Seda Ocak kaç yaşında : 38
Kilo & Boy :
Burcu : Aslan
Meslek : Sporcu
Seda Ocak doğum yeri : Bursa

Seda Ocak Biyografisi

2 Şubat 2019 tarihinde Tv8'de başlayacak olan Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan’da yarışacak.

Seda Ocak , 17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa'da doğmuştur. Asıl adı Seda Aydemir'dir. Daha önce 2017 ve 2018 Survivor yarışmalarına katılan Sema Aydemir adında ikiz kız kardeşi vardır. Atletizme ikiz kardeşi Sema Aydemir ile birlikte başladı.

174 cm boyunda ve 56 kilo olan Seda Ocak, 100 metre engelli koşucusudur. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktı. Atletizm sonrasında atletizm antrenörü olarak sporun içinde kalmaya devam ediyor.

2014 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan Ninja Warrior Türkiye‘de yarıştı ancak 1. turda yarışmaya veda etti.

Seda Ocak, 2003 yılında Yasin Ocak ile evlendi. İki oğlu vardır.

2014 yılında TV8 ekranlarında yayınlanmış olan Ninja Warrior Türkiye isimli yarışma programına da katılan Seda Ocak, yarışmada ilk turda elenmiştir.

2 Şubat 2019 tarihinde Tv8'de başlayacak olan Survivor 2019 TürkiyeYunanistan’da yarışacak. Türkiye ekibinde Atakan Işıktutan, Bora Edin, Büşra Yalçın, Ecem Onaran, Hakan Kanık, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Melisa Emirbayer, Okay Köksal, Seda Ocak, Sude Burcu, Yusuf Karakaya adlı yarışmacılar olacak.

2 Temmuz 2019 tarihinde Bodrum'dan canlı yayınla ekranlara gelen Survivor 2019'un şampiyonu Yusuf Karakaya oldu.

Dominik’te Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen Exatlon Cup'da 2019'da bu yıl Türkiye, Kolombiya, Romanya ve Meksika yarışacak.

2019 yılının son aylarında Dominik’te düzenlenen Exatlon Cup'da Türkiye takımında Emre Durak, Yusuf Karakaya, Melisa Emirbayer, Seda Ocak, Yiğit Dikmen, Okay Köksal, Sema Aydemir ve Damla Can yarışacak.

15 Ocak 2022 tarihinde TV8'de yayımlanmaya başlayan; Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan tarafından sunulan Survivor 2022: All Star yarışmasına katıldı. Dominik Cumhuriyeti'nde yapılan bu yarışmada Ünlüler takımında Çağan Atakan Arslan (Soldier), Adem Kılıçcı, Nagihan Karadere, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Sema Aydemir, Furkan Kızılay, Elif Yıldırım Gören, Sercan Yıldırım, Mert Öcal, Birsen Bekgöz yarışacak.
Gönüllüler takımında ise ; Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Evrim Keklik, Seda Ocak, Yasin Obuz, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Sude Burcu, Berna Keklikler, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Nisa Bölükbaşı, Hikmet Tuğsuz, Gizem Kerimoğlu, Yağmur Banda yarışacak.Kaynak:Biyografi.info

Seda Ocak için yapılan aramalar

Seda Ocak, Seda Ocak biyografi, Seda Ocak hayatı, Seda Ocak özgeçmişi, Seda Ocak hakkında, Seda Ocak doğum yeri, Seda Ocak fotoğraf, Seda Ocak video, Seda Ocak resim, Seda Ocak kimdir?, Seda Ocak kaç yaşında?, Seda Ocak nereli, Seda Ocak memleketi