FB TW PIN NWS
BioRank 171

Murat Ceylan

Doğum tarihi : 15.Mayıs.1989
Murat Ceylan kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Meslek :
Murat Ceylan doğum yeri : İstanbul

Murat Ceylan Biyografisi

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada Central Saint Martins okulunda endüstriyel tasarım okudu. Ancak istediğinin bu olmadığını anlayınca İstanbul'a geri döndü. Küçük yaşlardan beri müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, 8 yıl boyunca İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde devam etti.

Müzikten başka bir çok spor dalı ile de yakından ilgilenen Murat 7 yıl profesyonel olarak fitness ile uğraştı. Ayrıca İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde lisanslı binicilik yapmaktadır.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Bozok Gören, Dağhan Külegeç, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Gül Fakı, Hilmi Cem İntepe, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Survivor 2013'ün gönüllüler takımında yer alan Murat'ın Survivor'a giriş sloganı şöyle: "Kazanmak için gücümü sonuna kadar harcarım."

Hilmi Cem İntepe'nin birinci olduğu yarışmada Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

Murat Ceylan, 17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçecek çok zevkli bir yarışmada Almeda Abazi ile yarışacak.

2016 yılında Ozan Doğulu aranjörlüğünde "Yeni Nesil" adlı bir müzik albümü çıkarttı.

Yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Nihat Durak ile Can yücel (2)’in yaptığı, senaryosunu ise Uğraş Güneş’in kaleme aldığı, 20 Eylül 2016 tarihinde FOX ekranlarında başlayan "Familya" adlı dizi filmde Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç ile beraber rol aldı.

Acun Ilıcalı 22 Kasım 2017 tarihinde katıldığı bir televizyon programında Murat Ceylan’ın Survivor 2018 kadrosunda yer alacağını duyurdu.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

30 Haziran 2018 tarihinde Kıbrıs'da yapılan SMS sonuçlarına göre Survivor 2018'in şampiyonu Adem Kılıçcı oldu.

Albümleri :
2016 - Yeni Nesil

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 - Familya (Ateş (Yaşar'ın küçük oğlu)) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Murat Ceylan hakkında haberler

Tüm Murat Ceylan haberleri

Murat Ceylan videoları

Tüm Murat Ceylan videoları

Murat Ceylan kitapları

Tüm Murat Ceylan kitapları

Murat Ceylan için yapılan aramalar

Murat Ceylan, Murat Ceylan biyografi, Murat Ceylan hayatı, Murat Ceylan özgeçmişi, Murat Ceylan hakkında, Murat Ceylan doğum yeri, Murat Ceylan fotoğraf, Murat Ceylan video, Murat Ceylan resim, Murat Ceylan kimdir?, Murat Ceylan kaç yaşında?, Murat Ceylan nereli, Murat Ceylan memleketi