FB TW PIN NWS
BioRank 741

Tayfun Erdoğan

Doğum tarihi : 04.Kasım.1991
Tayfun Erdoğan kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek :
Tayfun Erdoğan doğum yeri : Bursa

Tayfun Erdoğan Biyografisi

Şarkıcı Emrah’ın oğludur.

4 Kasım 1991 tarihinde Bursa’nın Osmangazi ilçesinde doğmuştur. Babası şarkıcı Emrah, annesi Ebru Çolak’dır. İlkokul ve ortaokulu Bisaş İlköğretim Okulunda okudu. Liseyi de Bursa Hasan Ali Yücel lisesinde okuyup mezun oldu. Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde eğitimini 2014 yılında tamamladı.

Tayfun Erdoğan, şarkıcı Emrah’ın 1990 yılında Bursa'daki konserinde tanıştığı hayranı Ebru Çolak'la birlikte olmuştu. Bu ilişkiden dünyaya gelen oğlu Tayfun'u ise 'Bu çocuk benim değil' diyerek reddetmişti. DNA testleri sonucunda oğlunu 1999 yılında nüfusuna almıştı.

Tayfun Erdoğan, bir dönem Bursa'da geçinebilmek için komilik yaptı. Birkaç sene önce evlenmek istediğini söyleyen Tayfun Erdoğan, o dönem Seda Sayan'ın ve Uğur Arslan’ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' programında damat adayı oldu. Taliplerini aradı ancak hayatının aşkını bulamadı.

Tayfun Erdoğan, Şubat 2019 ayında askerlik görevini kısa dönem olarak yaptı.

Tayfun Erdoğan, 2020 yılında Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8’de 16 Şubat 2020 tarihinde başlayacak olan Survivor yarışmacısı oldu. Yarışçılar arasında Ersin Korkut, Tuğba Melis Türk, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Cemal Can Canseven, Yasin Obuz da vardır.

Kaynak:Biyografi.info

Tayfun Erdoğan için yapılan aramalar

Tayfun Erdoğan, Tayfun Erdoğan biyografi, Tayfun Erdoğan hayatı, Tayfun Erdoğan özgeçmişi, Tayfun Erdoğan hakkında, Tayfun Erdoğan doğum yeri, Tayfun Erdoğan fotoğraf, Tayfun Erdoğan video, Tayfun Erdoğan resim, Tayfun Erdoğan kimdir?, Tayfun Erdoğan kaç yaşında?, Tayfun Erdoğan nereli, Tayfun Erdoğan memleketi