FB TW PIN NWS
BioRank 6198

Cemal Can Canseven

Doğum tarihi : 25.Mayıs.1995
Cemal Can Canseven kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek : Youtuber
Cemal Can Canseven doğum yeri : İzmir

Cemal Can Canseven Biyografisi

16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Aslen Rizelidir. Annesi Rize, babası Selanik göçmenidir. Kendinden 9 yaş büyük ablası vardır. Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamladı. Yeditepe Üniversitesi, Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünden mezun oldu. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi aldı.

Sporcu geçmişinin olduğunu ifade eden Cemal Can Canseven aynı zamanda DJ’lik yapıyor.

Cemal Can Canseven, üniversite yıllarından tanıştığı Danla Bilic ile de çok yakın arkadaşdır.

Cemal Can Canseven alerjisi olduğu için parfüm kullanmıyor, aynı zamanda kedi-köpek alerjisi de bulunmaktadır.

Cemal Can Canseven, 16 Şubat 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı.

Gönüllüler takımında yarışacak olan Cemal Can Canseven’un takımında Yasin Obuz, Burak Yurdugör, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Karabudak, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, olurken, Ünlüler takımında; Barış Murat Yağcı, Aycan Yanaç, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut yarışacak.

14 Temmuz 2020 tarihinde sona eren Survivor 2020 yarışmasının şampiyonu Cemal Can Canseven oldu.

İlk bölümü 1 Ocak 2021'de Acun Ilıcalı'nın yeni kurduğu dijital içerik platformu Exxen'de yayınlanan yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün yaptığı "İşte Bu Benim Masalım" adlı dizide Aleyna Tilki ile başrolde olarak Cemal Can Canseven ve Merve Sevin ile birlikte oynadı. Ayrıca dizide Aleyna'nın anneannesi rolünde Nevra Serezli, Asuman rolünde Zeynep Kankonde ve Ünsal rolünde Kamil Güler rol almıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2021 - İşte Bu Benim Masalım (Cemal Can) (Tv Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Cemal Can Canseven için yapılan aramalar

Cemal Can Canseven, Cemal Can Canseven biyografi, Cemal Can Canseven hayatı, Cemal Can Canseven özgeçmişi, Cemal Can Canseven hakkında, Cemal Can Canseven doğum yeri, Cemal Can Canseven fotoğraf, Cemal Can Canseven video, Cemal Can Canseven resim, Cemal Can Canseven kimdir?, Cemal Can Canseven kaç yaşında?, Cemal Can Canseven nereli, Cemal Can Canseven memleketi