FB TW PIN NWS
BioRank 2609

Gülşah Yılmaz

Doğum tarihi : ??.??.1983
Gülşah Yılmaz kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu :
Gülşah Yılmaz doğum yeri : İstanbul

Gülşah Yılmaz Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Gülşah Yılmaz, 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Serpil Gülşah Yılmaz’dır. Güzel sanatlar Akademisi mezunudur.

Oryantal dans etmeyi çok seven Serpil oryantal dansta Türkiye derecesi olduğunu belirtmiştir.

Modayı yakından takip eden, asıl mesleği modacı ve styling olan Gülşah Yılmaz, gayrimenkul işiyle uğraşmaktadır. Ondan önce Mağazaların marka vitrinlerini tasarlayıp yapmakta idi ancak ekonomik kriz yüzünden işine ara vermek zorunda kalmış.

Gülşah Yılmaz, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Gülşah Yılmaz, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Candan, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan ilk eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.Kaynak:Biyografi.info

Gülşah Yılmaz videoları

Tüm Gülşah Yılmaz videoları

Gülşah Yılmaz kitapları

Tüm Gülşah Yılmaz kitapları

Gülşah Yılmaz için yapılan aramalar

Gülşah Yılmaz, Gülşah Yılmaz biyografi, Gülşah Yılmaz hayatı, Gülşah Yılmaz özgeçmişi, Gülşah Yılmaz hakkında, Gülşah Yılmaz doğum yeri, Gülşah Yılmaz fotoğraf, Gülşah Yılmaz video, Gülşah Yılmaz resim, Gülşah Yılmaz kimdir?, Gülşah Yılmaz kaç yaşında?, Gülşah Yılmaz nereli, Gülşah Yılmaz memleketi