FB TW PIN NWS
BioRank 3389

Şilan Makal

Doğum tarihi : ??.??.1994
Şilan Makal kaç yaşında : 30
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Şilan Makal doğum yeri : Diyarbakır

Şilan Makal Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Şilan Makal, 1994 yılında Diyarbakır’da 3 kardeşin en büyüğü olarak doğmuştur. Şilan isminin anlamı ise Yabangülüdür. Üniversitede Tarih bölümünde son sınıfta okumaktadır. Mezun olduktan sonra akademisyen olarak görev yapmak istiyor.

1.72 cm. boyunda ve 56 kilo olan Şilan Makal’ın strese karşı alerjisi vardır.

Şilan Makal, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Şilan Makal, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Tümay Tali ile yarışacak.

Oyuncu olmak isteyen Şilan Makal, Tuğçe Yıldırım'dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi aldı.

Merve Boluğur’un yakın arkadaşı olan Şilan Makal, Murat Dalkılıç’ın, ‘Aşınayız’ isimli parçasının klibinde rol aldı. 2017 yılında Show Tv'de yayınlanan; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi'nin paylaştığı Yeni Gelin dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

Şilan Makal 14 Mayıs 2020 tarihinde Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı ile evlendi. Florya Metin Oktay Tesislerinde yapılan nikah törninde nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı. Çiftin nikah merasiminde Fatih Terim de şahitlik yaptı.

Filmleri ve Dizileri :
2017-2018 - Yeni Gelin (Dilan)(TV Dizisi)
Dilan

Kaynak:Biyografi.info

Şilan Makal videoları

Tüm Şilan Makal videoları

Şilan Makal için yapılan aramalar

Şilan Makal, Şilan Makal biyografi, Şilan Makal hayatı, Şilan Makal özgeçmişi, Şilan Makal hakkında, Şilan Makal doğum yeri, Şilan Makal fotoğraf, Şilan Makal video, Şilan Makal resim, Şilan Makal kimdir?, Şilan Makal kaç yaşında?, Şilan Makal nereli, Şilan Makal memleketi