FB TW PIN NWS
BioRank 1070

Ezgi Baylar

Doğum tarihi : ??.??.1983
Ezgi Baylar kaç yaşında : 41
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Ezgi Baylar doğum yeri :

Ezgi Baylar Biyografisi

Ezgi Baylar, 1983 yılında doğmuştur. Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunudur.
1.72 metre boyunda ve 52 kilo olan Ezgi Baylar, 2010 yılında Baran Baylar ile evlendi. 2012 yılı doğumlu Alya isminde bir kızı vardır.

2014 yılında “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı.

Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Nur Bozar, Özlem Özden, Roza Şake, Sara Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarıştı.

7 Aralık 2014 tarihinde "Bu Tarz Benim" adlı yarışmaya Metin Arolat konuk jüri üyesi olarak katılırken Emine Ün de şarkıları ile geceye renk katacak.

20 Aralık 2014 tarihinde yapılan "Bu Tarz Benim" final gecesinde birinciliği Aycan Nurcan Şencan kardeşler aldı. jüri oylamasında Ayşenur Balcı ve Ezgi Baylar ile birinciliği paylaşamayan ikizler, ardından noter huzurunda açıklanan SMS oylamasının sonuçları ikizler Aycan Şencan ile Nurcan Şencan'ı birinci yaptı. Ayşenur Balcı ikinci, Ezgi Baylar üçüncü oldu. İkizler Aycan ve Nurcan 100 bin liralık büyük ödülü aldılar.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Candan, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan ilk eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

2016 yılında TV 8'de yayınlanan olan "Güle Güle Oturun" adlı programın sunuculuğunu Selim Yuhay ile birlikte yaptı.

2017 yılında oyuncu koçlarından eğitim alan Ezgi Baylar, 2018 yılında dizinin "Arka Sokaklar" adlı dizinin 481'inci bölümünde yer aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2018 - Arka Sokaklar (Model Hale)(Tv Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Ezgi Baylar için yapılan aramalar

Ezgi Baylar, Ezgi Baylar biyografi, Ezgi Baylar hayatı, Ezgi Baylar özgeçmişi, Ezgi Baylar hakkında, Ezgi Baylar doğum yeri, Ezgi Baylar fotoğraf, Ezgi Baylar video, Ezgi Baylar resim, Ezgi Baylar kimdir?, Ezgi Baylar kaç yaşında?, Ezgi Baylar nereli, Ezgi Baylar memleketi