FB TW PIN NWS
BioRank 4158

Büşra Eyen Siral

Doğum tarihi : ??.??.1986
Büşra Eyen Siral kaç yaşında : 37
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Dansçı
Büşra Eyen Siral doğum yeri : Bulgaristan

Büşra Eyen Siral Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Büşra Eyen Siral, 1986 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. İstanbul’da yaşamaktadır. 3 kardeştirler. Anne babası boşanmış olan ve dövmeleri ile dikkat çeken Büşra Eyen Siral, babası ile görüşmüyor.

9 yıldır dans etmekte olan Büşra Eyen Siral, Anadolu Efes ponpon kızlarından biri olarak dans etmektedir. Hobi olarak da fitness yapmaktadır.

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Büşra Eyen Siral videoları

Tüm Büşra Eyen Siral videoları

Büşra Eyen Siral için yapılan aramalar

Büşra Eyen Siral, Büşra Eyen Siral biyografi, Büşra Eyen Siral hayatı, Büşra Eyen Siral özgeçmişi, Büşra Eyen Siral hakkında, Büşra Eyen Siral doğum yeri, Büşra Eyen Siral fotoğraf, Büşra Eyen Siral video, Büşra Eyen Siral resim, Büşra Eyen Siral kimdir?, Büşra Eyen Siral kaç yaşında?, Büşra Eyen Siral nereli, Büşra Eyen Siral memleketi