FB TW PIN NWS
BioRank 4887

Çiğdem Çelik

Doğum tarihi : ??.??.1981
Çiğdem Çelik kaç yaşında : 43
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Çiğdem Çelik doğum yeri : İstanbul

Çiğdem Çelik Biyografisi

4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı.

Çiğdem Çelik, 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Bursalı olan Çiğdem Çelik annesi ile birlikte yaşıyor. Babasından bugüne kadar hiç söz etmedi. Ailesi Bulgaristan göçmenlerinden.

36 yaşındaki Çiğdem Çelik, ikinci kez İşte Benim stilim podyumunda yürüyecek olan isimlerden... Daha önce yaptığı karnaval dansı ile jüriye şaşkınlık yaşatan Çelik'in lakabı: Barbie

Daha önce “Yemekteyiz” programına da katılan Çiğdem Çelik, “İşte Benim Stilim” yarışmasına katılmak için özel hava yolu şirketinde yaptığı hosteslikten ayrıldı, aynı zamanda instagram hesabında üniformalı resimlerine yer vermiştir.

Çiğdem Çelik , 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına sonradan katıldı. ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk ile yarışacak.

Emel Özkızıltaş, 2. sezon Bu Tarz Benim yarışmasının birincisi olmuştur.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Candan, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan ilk eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Kaynak:Biyografi.info

Çiğdem Çelik için yapılan aramalar

Çiğdem Çelik, Çiğdem Çelik biyografi, Çiğdem Çelik hayatı, Çiğdem Çelik özgeçmişi, Çiğdem Çelik hakkında, Çiğdem Çelik doğum yeri, Çiğdem Çelik fotoğraf, Çiğdem Çelik video, Çiğdem Çelik resim, Çiğdem Çelik kimdir?, Çiğdem Çelik kaç yaşında?, Çiğdem Çelik nereli, Çiğdem Çelik memleketi