FB TW PIN NWS
BioRank 1689

Sinem Umaş

Doğum tarihi : ??.??.1984
Sinem Umaş kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Sinem Umaş doğum yeri :

Sinem Umaş Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Sinem Umaş, 1984 yılında doğmuştur. Anne babası boşanmıştır. Açık Öğretim Lisesi’nden mezun oldu. Moda tasarım mezunudur.

2005 yılında katıldığı 'Gelinim Olur Musun' Yarışmasıyla Ünlendi. Yarışmada ‘Kaynana Semra’ olarak ünlenen Semra Yücel'in oğlu Ata ile yakınlaştı ama olmadı. Yarışma sonrasında müzik piyasasına atıldı, ''Öptün mü'' isimli şarkısıyla çıkış yaptı.

Tuzlaspor'un orta saha oyuncusu Bahadır Davran ile nişanlı olan Sinem Umaş’ın erkek giyimi üzerine İstanbul’da Bağdat Caddesinde bir mağazası vardır.

Sinem Umaş, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Sinem Umaş, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Albümleri :
2005 - Sustum


Kaynak:Biyografi.info

Sinem Umaş için yapılan aramalar

Sinem Umaş, Sinem Umaş biyografi, Sinem Umaş hayatı, Sinem Umaş özgeçmişi, Sinem Umaş hakkında, Sinem Umaş doğum yeri, Sinem Umaş fotoğraf, Sinem Umaş video, Sinem Umaş resim, Sinem Umaş kimdir?, Sinem Umaş kaç yaşında?, Sinem Umaş nereli, Sinem Umaş memleketi