FB TW PIN NWS
BioRank 4783

Duygu Barazi

Doğum tarihi : ??.??.1982
Duygu Barazi kaç yaşında : 42
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Duygu Barazi doğum yeri : İstanbul

Duygu Barazi Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Duygu Barazi, 1982 yılında İstanbul'da doğmuştur. Baba tarafından Gaziantepli olan Duygu Barazi, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.

Makyaj yapmayı ve giyinmeyi çok seven Duygu Barazi 10 yıl kabin memurluğu yapmıştır.

Duygu Barazi, Los Angeles’da yemek yerken Angelina Jolie ile tanışmış. Ünlü oyuncunun o dönem yeni filmi olan ‘Turist’ filmi için dublörlük teklifi ettiği Barazi, kabul etmiş ve filmde Jolie’nin dublörü olarak görev almış. Angelina Jolie’nin “Turist” adlı filminde ünlü oyuncuya dublörlük yaptığını açıklamıştır.

Duygu Barazi, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Duygu Barazi, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Duygu Barazi videoları

Tüm Duygu Barazi videoları

Duygu Barazi için yapılan aramalar

Duygu Barazi, Duygu Barazi biyografi, Duygu Barazi hayatı, Duygu Barazi özgeçmişi, Duygu Barazi hakkında, Duygu Barazi doğum yeri, Duygu Barazi fotoğraf, Duygu Barazi video, Duygu Barazi resim, Duygu Barazi kimdir?, Duygu Barazi kaç yaşında?, Duygu Barazi nereli, Duygu Barazi memleketi