FB TW PIN NWS
BioRank 1676

Ezgi Ünal

Doğum tarihi : ??.??.1989
Ezgi Ünal kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu :
Ezgi Ünal doğum yeri : Isparta

Ezgi Ünal Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Ezgi Ünal, 1989 yılında Isparta’da doğmuştur. Ezgi Ünal aslen Isparta’lı ama 2011 yılından beri İstanbul’da yaşıyor. Üniversitede Moda tasarım bölümünden mezun olan Ezgi Ünal kıyafetlerini kendi tasarlayıp dikiyor.

1.75 boyunda ve 56 kilo olan Ezgi Ünal , oyunculuk yapıyor. Hobileri şarkı söylemek, dans etmek, resim yapmak... Güleryüzlü, duygusal ve hayalperest biri olduğunu söylüyor. En sevdiği şarkı “Gülümse Kaderine”, en sevdiği şarkıcı Tarkan, en sevdiği çiçekse papatya.

2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Alabora” yarışmasına katıldı.

Ezgi Ünal, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Ezgi Ünal, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

12 Haziran 2015 Cuma akşamı yayınlanan sezon finalinde Ezgi Ünal birinci olarak ödül olan 100 bin liralık çeki aldı.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Candan, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan ilk eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

Kaynak:Biyografi.info

Ezgi Ünal videoları

Tüm Ezgi Ünal videoları

Ezgi Ünal için yapılan aramalar

Ezgi Ünal, Ezgi Ünal biyografi, Ezgi Ünal hayatı, Ezgi Ünal özgeçmişi, Ezgi Ünal hakkında, Ezgi Ünal doğum yeri, Ezgi Ünal fotoğraf, Ezgi Ünal video, Ezgi Ünal resim, Ezgi Ünal kimdir?, Ezgi Ünal kaç yaşında?, Ezgi Ünal nereli, Ezgi Ünal memleketi