FB TW PIN NWS
BioRank 3484

Neda Poursaeid

Doğum tarihi : ??.??.1989
Neda Poursaeid kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Mimar
Neda Poursaeid doğum yeri : İran

Neda Poursaeid Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Neda Poursaeid, 1989 yılında İran’da doğmuştur. Azeri olan Neda Poursaeid, İran’da yaşamaktaydı, şimdi İstanbul’a gelerek yerleşti. Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. Öğrencilik hayatında basketbol şampiyonluğu var. Kickbox yapıyor. Fitnes hocalığı yapmış.

Neda Poursaeid, kabin memurluğu yapmaktaydı ama “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldığı için istifa ettirilmiş.

Neda Poursaeid, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Neda Poursaeid, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Neda Poursaeid videoları

Tüm Neda Poursaeid videoları

Neda Poursaeid için yapılan aramalar

Neda Poursaeid, Neda Poursaeid biyografi, Neda Poursaeid hayatı, Neda Poursaeid özgeçmişi, Neda Poursaeid hakkında, Neda Poursaeid doğum yeri, Neda Poursaeid fotoğraf, Neda Poursaeid video, Neda Poursaeid resim, Neda Poursaeid kimdir?, Neda Poursaeid kaç yaşında?, Neda Poursaeid nereli, Neda Poursaeid memleketi