FB TW PIN NWS
BioRank 3147

Cerem Güngüz

Doğum tarihi : ??.??.1990
Cerem Güngüz kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Dansçı
Cerem Güngüz doğum yeri : İzmir

Cerem Güngüz Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Cerem Güngüz, 1990 yılında İzmir’de doğmuştur. Ege Üniversitesi Konservatuvar Halk Oyunları Bölümü mezunudur.

Mustafa Erdoğan'ın sanat yönetmenliğindeki Türk dans topluluğu olan Anadolu Ateşi’nde dansçı olarak görev yapmaktadır.

Daha önce moda işinde mankenlik yapan Cerem Güngüz, 55 kilo, 1.72 boyundadır ve 36 bedendir.

Haziran 2013 tarihinde Kanal D ekranlarında gösterilen ve Cengiz Abazoğlu’nun sunduğu “Bana Herşey Yakışır” adlı yarışma programına katıldı.

Cerem Güngüz, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Cerem Güngüz, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Cerem Güngüz videoları

Tüm Cerem Güngüz videoları

Cerem Güngüz için yapılan aramalar

Cerem Güngüz, Cerem Güngüz biyografi, Cerem Güngüz hayatı, Cerem Güngüz özgeçmişi, Cerem Güngüz hakkında, Cerem Güngüz doğum yeri, Cerem Güngüz fotoğraf, Cerem Güngüz video, Cerem Güngüz resim, Cerem Güngüz kimdir?, Cerem Güngüz kaç yaşında?, Cerem Güngüz nereli, Cerem Güngüz memleketi