FB TW PIN NWS
BioRank 6269

Tümay Tali

Doğum tarihi : -
Tümay Tali kaç yaşında : -
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Tümay Tali doğum yeri : İstanbul

Tümay Tali Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Tümay Tali, İstanbul’da doğmuştur. Uzun yıllardır Almanya Frankfurt’ta yaşamaktadır. Annesi söz yazarı, babası müzisyen ve mimardır.

Tümay Tali, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Tümay Tali, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Şilan Makal, Sinem Umaş ile yarışacak.

Tümay Tali, 8 Mayıs 2015 gecesi yapılan elemede elendi.

Kaynak:Biyografi.info

Tümay Tali videoları

Tüm Tümay Tali videoları

Tümay Tali için yapılan aramalar

Tümay Tali, Tümay Tali biyografi, Tümay Tali hayatı, Tümay Tali özgeçmişi, Tümay Tali hakkında, Tümay Tali doğum yeri, Tümay Tali fotoğraf, Tümay Tali video, Tümay Tali resim, Tümay Tali kimdir?, Tümay Tali kaç yaşında?, Tümay Tali nereli, Tümay Tali memleketi