FB TW PIN NWS
BioRank 545

Gülcan Zeybel

Doğum tarihi : -
Gülcan Zeybel kaç yaşında : -
Kilo & Boy :
Burcu :
Gülcan Zeybel doğum yeri : Adıyaman

Gülcan Zeybel Biyografisi

Makyaj ve kozmetik alanında ülkemizde yaptığı çalışmalarla ses getiren ünlü Türk güzel Gülcan Zeybel, 21 Şubat'ta doğmuştur. Lise eğitimini kolejde bitiren Gülcan Zeybel, üniversite eğitimini Selçuk Üniversitesi bilgisayar programcılığı ve teknolojileri bölümünde tamamladı.
Ancak kariyer hayatını bilgisayar tarafından ilerlemek istemeyen Gülcan Zeybel, küçüklüğünden bu yana ilgisini çeken kozmetik ve makyaj alanıyla sürdürmeye karar verdi. Dünyaca ünlü bir kozmetik markasını getirdi şimdi ise kendi ürünlerini çıkartmak için kolları sıvadı. "by Gülcan Zeybel" ismiyle kozmetik ürünlerini satışa sunan Gülcan Zeybel, daha şimdiden piyasada bilindik isimlerden birisi olmayı başardı.

Sosyal medyada da oldukça aktif olan Gülcan Zeybel, birçok kadın girişimciye ilham oldu. Instagram üzerinde yaptığı çalışmalarından ötürü kozmetik ve makyaj sektöründe ilk ödülünü aldı.

Başarılarından ötürü birçok gazeteyle röportaj yapan Gülcan Zeybel, ekranlara ilk kez Kanal D aracılığıyla bir sabah programında çıktı. Düzenli olarak popüler yayın kanallarında programlara çıkan Gülcan Zeybel, sabah ve öğlen kuşağının kozmetik ve makyaj sohbetlerinde aranan isimlerden birisi olmayı başarmıştır.

Takipçileri tarafından sürekli olarak olumlu geri dönüşler aldığını ifade ediyor. Yaptığı çalışmalar ve dahi gelecekte yapacağı çalışmalarla takipçilerini heyecanlandıran Gülcan Zeybel, bu ilişkinin tek taraflı olmadığından bahsediyor. Balık burcu olan Gülcan Zeybel'in yükselen burcu "Başak"tır. Yükselen burç astrolojide aynı zamanda birinci evin yöneticisidir.

Kozmetik alanında her türlü olumlu projeye ve programa destek veren Gülcan Zeybel, teklifler için telefon ve mail üzerinden kurulan tüm iletişimleri karşılıksız bırakmıyor.

Sosyal medyadan da sürekli olarak geri dönüşler aldığını ifade eden Gülcan Zeybel, çalışmalarını geliştirmesinde takipçilerinin de payı olduğunu söylüyor. Günlük hayatında da giyimine ve güzelliğine düşkün olduğunu belirtiyor.

Çok yönlü bir iş kadını olan Gülcan Zeybel, giyim sektörüne de girdi. "by Gülcan Zeybel" adıyla Trendyol, hepsi burada gibi mecralarda ithal ve kendi giyim ürünlerini de pazarlamaktadır.

Kaynak:Biyografi.info

Gülcan Zeybel hakkında haberler

Tüm Gülcan Zeybel haberleri

Gülcan Zeybel için yapılan aramalar

Gülcan Zeybel, Gülcan Zeybel biyografi, Gülcan Zeybel hayatı, Gülcan Zeybel özgeçmişi, Gülcan Zeybel hakkında, Gülcan Zeybel doğum yeri, Gülcan Zeybel fotoğraf, Gülcan Zeybel video, Gülcan Zeybel resim, Gülcan Zeybel kimdir?, Gülcan Zeybel kaç yaşında?, Gülcan Zeybel nereli, Gülcan Zeybel memleketi