FB TW PIN NWS
BioRank 3725

Mihriban Akgül

Doğum tarihi : ??.??.1992
Mihriban Akgül kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Mihriban Akgül doğum yeri : İstanbul

Mihriban Akgül Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Mihriban Akgül, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesi Özbek babası Erzurumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Açık Öğretim Psikoloji Bölümünde okumaktadır.

Ekranlarda spiker olmak isteyen Mihriban Akgül, okulunun yanı sıra diksiyon dersleri almaktadır.

Mihriban Akgül, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Mihriban Akgül, Büşra Eyen Siral, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Mihriban Akgül videoları

Tüm Mihriban Akgül videoları

Mihriban Akgül için yapılan aramalar

Mihriban Akgül, Mihriban Akgül biyografi, Mihriban Akgül hayatı, Mihriban Akgül özgeçmişi, Mihriban Akgül hakkında, Mihriban Akgül doğum yeri, Mihriban Akgül fotoğraf, Mihriban Akgül video, Mihriban Akgül resim, Mihriban Akgül kimdir?, Mihriban Akgül kaç yaşında?, Mihriban Akgül nereli, Mihriban Akgül memleketi