FB TW PIN NWS
BioRank 5033

Didem Ezgi Akın

Doğum tarihi : 09.Kasım.1996
Didem Ezgi Akın kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek :
Didem Ezgi Akın doğum yeri : Malatya

Didem Ezgi Akın Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Didem Ezgi Akın, 9 Kasım 1996 tarihinde Malatya’da doğmuştur. İtalya’da moda okumak arzusunda olan Didem Ezgi Akın, liseyi bitirdikten sonra Üniversitede Çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünde okumaktadır.

Çocukken erkek kılığında sokaklarda dolaşan Didem Ezgi Akın, sunucu olma hayalleri kuruyor.

Didem Ezgi Akın, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Didem Ezgi Akın, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Daha sonra Fox TV’de yayınlanan bir başka moda yarışması Gardırop Savaşları’na da katıldı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 - Çılgın Kolej (Sineme Filmi)
2016 - Türk Lokumu (Sineme Filmi)


Kaynak:Biyografi.info

Didem Ezgi Akın videoları

Tüm Didem Ezgi Akın videoları

Didem Ezgi Akın için yapılan aramalar

Didem Ezgi Akın, Didem Ezgi Akın biyografi, Didem Ezgi Akın hayatı, Didem Ezgi Akın özgeçmişi, Didem Ezgi Akın hakkında, Didem Ezgi Akın doğum yeri, Didem Ezgi Akın fotoğraf, Didem Ezgi Akın video, Didem Ezgi Akın resim, Didem Ezgi Akın kimdir?, Didem Ezgi Akın kaç yaşında?, Didem Ezgi Akın nereli, Didem Ezgi Akın memleketi