FB TW PIN NWS
BioRank 1692

Sima Şerafettinova

Doğum tarihi : ??.??.1997
Sima Şerafettinova kaç yaşında : 26
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
Sima Şerafettinova doğum yeri : Azerbaycan

Sima Şerafettinova Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Sima Şerafettinova, 1997 yılında Azerbaycan’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. 13 yaşında manken ve fotomodelliğe başladı. İstanbul’da yaşıyor. Bilgisayar Mühendisliği fakültesinde okuyor.

2014 yılında “Azerbaycan Best Model Of” birincisi oldu. Azerbaycan’da yaşarken Televizyonda komedi tarzında stand-up yapmaktaydı.

Sima Şerafettinova, Azerice, Türkçe, Rusça, İngilizce, Ukraynaca ve İspanyolca bilmektedir.

Sima Şerafettinova, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Sima Şerafettinova, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarıştı.

Sima Şerafettinova, yarışmadan sonra ilk iş pilot oldu ve 2016-2018 yılları arasında pilotluk yaptı. Atlas Global Havayolları'nda pilotluğu bıraktıktan sonrasında ise bir kozmetik markasının CEO'su oldu. Şimdi Los Angeles'ta yaşıyor ve takma kirpik ve kozmetik ürünleri satan Moltie Cosmetics'in CEO'luğunu yapıyor.

Kaynak:Biyografi.info

Sima Şerafettinova videoları

Tüm Sima Şerafettinova videoları

Sima Şerafettinova için yapılan aramalar

Sima Şerafettinova, Sima Şerafettinova biyografi, Sima Şerafettinova hayatı, Sima Şerafettinova özgeçmişi, Sima Şerafettinova hakkında, Sima Şerafettinova doğum yeri, Sima Şerafettinova fotoğraf, Sima Şerafettinova video, Sima Şerafettinova resim, Sima Şerafettinova kimdir?, Sima Şerafettinova kaç yaşında?, Sima Şerafettinova nereli, Sima Şerafettinova memleketi