FB TW PIN NWS
BioRank 978

Nazlı Hamarat

Doğum tarihi : ??.??.1988
Nazlı Hamarat kaç yaşında : 36
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Şarkıcı
Nazlı Hamarat doğum yeri : Bandırma, Balıkesir

Nazlı Hamarat Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Nazlı Hamarat, 1988 yılında Balıkesir, Bandırma’da doğmuştur. Bandırma da bulunan Marmara Sinemasının sahibi Zekai Hamarat’ın kızıdır. İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümünden mezun olmuştur.

Nazlı Hamarat, önce 2011 yılında önce “24 saat” adlı albümünü sonra da “Tak” adlı albümünü çıkardı. Nazlı Hamarat’ın çıkış şarkısı olan “24 Saat”i, Türkiye’de en son Serdar Ortaç’ın “Poşet”, Fatih Ürek’in “Sus” şarkılarının bestecisi, yurt dışında da Bob Sinclar, Pitbull, Shaggy gibi dünya starları ile yaptığı çalışmalarla tanınan Costi Ionita besteledi. Şarkının sözleri ise Burak Buluç’a ait. 2012 yılında bir röportajında Türkiye'nin ilk ve tek showgirl görevini üstlendiğini söyledi.

2012 yılının Mayıs ayında Beyaz Tv ekranlarında daha önce Önder Bekensir’in sunduğu “Yıldızlar Kulübü” adlı magazin programını sunmaya başladı.

Nazlı Hamarat, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Candan, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Gülşah Yanaş, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak. 2. sezon yarışmanın kazananı Emel Özkızıltaş oldu.

Nazlı Hamarat, Emir Cevdet Şaşmaz ile 2011 yılından beri evli idi, 2015 Ağustosunda Ukrayna'nın baş şehri Kiev’de boğazı kesilerek öldürüldü.

Nazlı Hamarat, 7 Eylül 2015 tarihinde 4. sezon İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katıldı. 31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına Nazlı Hamarat, 7 Eylül 2015 tarihinde katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Candan, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan ilk eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

Albümleri :
2011 - Tak
2011 - 24 saat


Kaynak:Biyografi.info

Nazlı Hamarat hakkında haberler

Tüm Nazlı Hamarat haberleri

Nazlı Hamarat albümleri

Tüm Nazlı Hamarat albümleri

Nazlı Hamarat için yapılan aramalar

Nazlı Hamarat, Nazlı Hamarat biyografi, Nazlı Hamarat hayatı, Nazlı Hamarat özgeçmişi, Nazlı Hamarat hakkında, Nazlı Hamarat doğum yeri, Nazlı Hamarat fotoğraf, Nazlı Hamarat video, Nazlı Hamarat resim, Nazlı Hamarat kimdir?, Nazlı Hamarat kaç yaşında?, Nazlı Hamarat nereli, Nazlı Hamarat memleketi , Nazlı Hamarat albümleri