FB TW PIN NWS
BioRank 1662

Emel Özkızıltaş

Doğum tarihi : ??.??.1986
Emel Özkızıltaş kaç yaşında : 38
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Emel Özkızıltaş doğum yeri :

Emel Özkızıltaş Biyografisi

Tv.8 2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Emel Özkızıltaş, 1986 yılında doğmuştur. Anne babası boşanmıştır. Asıl mesleği olan Uçak kabin memurluğu görevinden ayrıldıktan sonra Bu Tarz Benim yarışmasına katılmıştır.

Daha önce şarkıcı Abdullah Yıldız’ın Mektup şarkısına çektiği klipte rol almış olan Emel Özkızıltaş, Kanal D’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmaya da katılmıştır.

Emel Özkızıltaş, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Yaptığı Türkan Şoray taklidi çok beğenildi. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

3 Nisan 2015 cuma akşamı yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde Emel Özkızıltaş birinci oldu ve 100 bin liralık ödülü kazandı.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında başlayan 4. Sezon “İşte Benim Stilim” yarışmasına katıldı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı bu yarışmada Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Baylar, Ezgi Ünal, Gizem Güler, Gülnihal Candan, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarışacak.

5 Eylül 2015 gecesi yapılan ilk eleme gecesinde Jüri oylaması sonunda Maria Surina elendi.

Kaynak:Biyografi.info

Emel Özkızıltaş videoları

Tüm Emel Özkızıltaş videoları

Emel Özkızıltaş için yapılan aramalar

Emel Özkızıltaş, Emel Özkızıltaş biyografi, Emel Özkızıltaş hayatı, Emel Özkızıltaş özgeçmişi, Emel Özkızıltaş hakkında, Emel Özkızıltaş doğum yeri, Emel Özkızıltaş fotoğraf, Emel Özkızıltaş video, Emel Özkızıltaş resim, Emel Özkızıltaş kimdir?, Emel Özkızıltaş kaç yaşında?, Emel Özkızıltaş nereli, Emel Özkızıltaş memleketi