FB TW PIN NWS
BioRank 405

Ozan Gündoğdu

Doğum tarihi : ??.??.1989
Ozan Gündoğdu kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Spiker
Ozan Gündoğdu doğum yeri : İzmir

Ozan Gündoğdu Biyografisi

Ozan Gündoğdu, 1989 yılında İzmir’de doğmuştur. Lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesi’nde, yükseköğrenimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümünde tamamladı.
Ozan Gündoğdu, Van depreminin ardından bölgeye giderek gönüllü yaz okulu öğretmenliği yaptı. Metin Lokumcu’nun Hopa’da hayatını kaybetmesinden sonra Ankara’da yapılan eylemlere katıldı. Eylemler sırasında dört arkadaşıyla birlikte gözaltına alındı ve tutuklandı. Sincan 1 No’lu L Tipi Kapalı Cezaevi’nde 6,5 ay kaldıktan sonra tahliye edildi.

Bir dönem iktisat ve maliye öğretmeni olarak çalışan Ozan Gündoğdu, 2018 yılında Birgün gazetesinde ekonomi editörü olarak çalışmaya başladı.

Ozan Gündoğdu, 7 Haziran 2021 tarihinde Zeynep Gündoğdu ile evlendi.

Ozan Gündoğdu, Nisan 2022’de Halk TV’de yayınlanan ve Seda Selek‘in sunduğu “Neden Sonuç” programında Murat Ağırel ve Timur Soykan ile beraber yorumculuk yapmaya başladı.

Fox TV'den ayrılan İsmail Küçükkaya'nın yerine Ozan Gündoğdu, 29 Ağustos 2022 tarihinden itibaren haftanın bir günü FOX TV'de ekonomiyi yorumlayacak.

Kaynak:Biyografi.info

Ozan Gündoğdu için yapılan aramalar

Ozan Gündoğdu, Ozan Gündoğdu biyografi, Ozan Gündoğdu hayatı, Ozan Gündoğdu özgeçmişi, Ozan Gündoğdu hakkında, Ozan Gündoğdu doğum yeri, Ozan Gündoğdu fotoğraf, Ozan Gündoğdu video, Ozan Gündoğdu resim, Ozan Gündoğdu kimdir?, Ozan Gündoğdu kaç yaşında?, Ozan Gündoğdu nereli, Ozan Gündoğdu memleketi