FB TW PIN NWS
BioRank 8983

Jessica May

Doğum tarihi : 05.Aralık.1993
Jessica May kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Jessica May doğum yeri : Paranacity, Paraná, Brezilya

Jessica May Biyografisi

Başrollerinde Tolga Mendi ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Bella karakterini canlandırmaktadır.

Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde Paranacity, Paraná, Brezilya’da doğmuştur. Tam adı Jessica May Drociunas’dır. Annesi öğretmen, babası ise çiftçidir.

Lise eğitimini Brezilya’da tamamladıktan sonra Üniversitede Biyolojik Bilimler Bölümü'nü kazanmasına rağmen oyunculuk kariyerine devam etmeye karar vermiş ve farklı reklam filmlerinde uzun süre görev aldıktan sonra Türkiye'deki Yeni Gelin projesiyle televizyon dizisine başlamıştır.

2010 yılında Türkiye’ye gelen Jessica May, birkaç reklam filminde oynadıktan sonra Brezilya'ya geri döndü. Daha sonra dizi teklifi alıp yeniden Türkiye'ye dönen Jessica May, 2011 yılından beri İstanbul, Beşiktaş’da ikamet etmektedir. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlüdür.

Jessica May, fotoğrafçı Hüseyin Kara ile beraberdir. 2018 yılının Temmuz ayında evlenmeyi planlamışlardır. Jessica May, 1 Temmuz 2018 tarihinde Hüseyin Kara ile Brezilya'da dünya evine girdi.

2017 yılında Show TV'de yayın hayatına başlayan ve başrollerinde Tolga Mendi ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Bella karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. Dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Ümit Yesin ile beraber oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 - 2018 - Yeni Gelin (Bella Öztürk Bozok) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Jessica May için yapılan aramalar

Jessica May, Jessica May biyografi, Jessica May hayatı, Jessica May özgeçmişi, Jessica May hakkında, Jessica May doğum yeri, Jessica May fotoğraf, Jessica May video, Jessica May resim, Jessica May kimdir?, Jessica May kaç yaşında?, Jessica May nereli, Jessica May memleketi