FB TW PIN NWS
BioRank 5846

Mert Palavaroğlu

Doğum tarihi : 15.Temmuz.1989
Mert Palavaroğlu kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Meslek : , TV sunucusu
Mert Palavaroğlu doğum yeri : İstanbul

Mert Palavaroğlu Biyografisi

Mert Palavaroğlu, 15 Temmuz 1989 tarihinde doğmuştur. İstanbul’da ikamet etmektedir. Sakarya Üniversitesi (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu “rekreasyon” bölümünden 2010 senesinde mezun oldu.
Üniversitede okuduğu dönem öncesi ve sonrasında iş hayatına devam etti. İlk olarak basketbol oyunculuğu ile başladığı iş yaşamı sonrasında; organizasyon, sahne oyunculuğu, antrenörlük, radyo ve televizyon programcılığı, seslendirme işleri olarak devam etti.

2005-2006 yılları arasında İstanbul Maltepe’de Fenerbahçe Spor Kulubü-Tekel Spor Kulubü basketbol antrenörlüğü yaptı.

2008-2010 yılları arasında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulubü basketbol oyuncusu ve spor okulları, minik ve küçük takım antrenörlüğü yaptı.

2007-2013 yılları arasında değişik yerlerde 200’ü aşkın sahne gösterileri yaptı. 2006-2010 yılları arasında rekreasyon, eğlence müdürlüğü görevinde bulundu.

2011 yılında da bilinmeyen numaralar servisi 11880 reklam filminde görev aldı.

2012 yılında askerlik hizmetini Ankara’da bitirdi.

Çeşitli televizyon programlarında sunuculuk yaptı. Trt Okul televizyonunda “Kelime Çengeli” isimli yarışmayı sundu. Çeşitli reklamlarda seslendirmeler yaptı.

Mert Palavaroğlu,2008 yılından beri içinde bulunduğu “Grup curcuna” isimli rekreatif gösteri grubu olarak bu güne kadar birçok kez sahnede veyahut onlar için sahne sayılabilecek her yerde performans sergiledi.

2011-2012 yılları arasında number1 fm’de radyo yayıncılığı yaptı. Ayrıca NR1 tvde sunuculukta yaptı.

2013 yılında Avea-Ptt “Aparakart” reklamında seslendirme yaptı.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Mert Palavaroğlu da “gönüllüler” takımında yarışıyor.

2014 yılında Survivor yarışmasında Ünlüler takımında; Oyuncu Tolga Karel, Futbolcu Ahmet Dursun, Voleybolcu Duygu Bal, Atlet Merve Aydın, Oyuncu İsmail Baki Tuncer,oyuncu Eda Özerkan, Şarkıcı Gökhan Keser, Futbolcu Serenay Aktaş var.

Gönüllüler takımında ise; Model Samanta Mendes, model ve oyuncu Akın Saatçi, Müge Üzel, Sahra Işık ve Berna Canbeldek, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Ekrem Toraman, Ertunga Gemuhluoğlu ve Mert Palavaroğlu var.

Kaynak:Biyografi.info

Mert Palavaroğlu için yapılan aramalar

Mert Palavaroğlu, Mert Palavaroğlu biyografi, Mert Palavaroğlu hayatı, Mert Palavaroğlu özgeçmişi, Mert Palavaroğlu hakkında, Mert Palavaroğlu doğum yeri, Mert Palavaroğlu fotoğraf, Mert Palavaroğlu video, Mert Palavaroğlu resim, Mert Palavaroğlu kimdir?, Mert Palavaroğlu kaç yaşında?, Mert Palavaroğlu nereli, Mert Palavaroğlu memleketi