FB TW PIN NWS
Los Angelesta Gizli Görev

Los Angelesta Gizli Görev (2018)

Türkçe adı : Los Angelesta Gizli Görev
Yönetmen : Mark Cullen
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Voltage Pictures
Oyuncular : Bruce Willis, Jason Momoa, Famke Janssen, John Goodman, Thomas Middleditch, Elisabeth Röhm, Ana Flavia Gavlak, Kal Penn, Adam Goldberg
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi / Aksiyon
Süre : 1s 38dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film, köpeği uyuşturucu çetesi tarafından çalınan bir özel dedektifin hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Willis tarafından canlandırılan dedektif Steve Ford, en yakın arkadaşı Dave ile beraber küçük Jack Russell cinsi köpeği Buddy’yi uyuşturucu çetesi lideri Spider’ın elinden kurtarabilmek için zorlu bir maceraya atılıyor.

Film Özeti

Steve Ford, Los Angeles'ta özel dedektiflik yapmaktadır. Jack Russell cinsi köpeği Buddy uyuşturucu çetesi tarafından çalınınca, Steve özel ve profesyonel dünyası arasında çatışma yaşar. Köpeğini geri almaya kararlı olan Steve, bunun için çetenin lideri olan Spider ile ittifak yapmak zorunda kalır. Spider, Buddy’yi geri verme karşılığında Steve’den bir evrak çantası dolusu uyuşturucuyu çalmasını ister. Köpeğini kurtarmak için görevi mecburen kabul eden Steve, en yakın arkadaşı Dave ile birlikte zorlu bir maceraya atılır.

Başrolünde DC'nin yeni nesil Aquaman'i Jason Momoa ile aksiyon filmlerinin yıldızı Bruce Willis’in yer aldığı Los Angeles'ta Gizli Görev'in oyuncu kadrosunda ayrıca usta oyuncu John Goodman, X-Men'in orijinal Jean Grey'i Famke Janssen, Silicon Valley’nin yıldızı Thomas Middleditch, Elisabeth Röhm, Ana Flavia Gavlak, Kal Penn ve Adam Goldberg de yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Mark Cullen ve Robb Cullen oturduğu filmin senaryosunu da Cullen'lar kaleme alıyor. "Taken" ile "John Wick"i alıp mizahla harmanlayan bir türe sahip olan filmin müzikleri ise Jeff Cardoni’ye ait.

Oyuncu Biyografileri

Los Angelesta Gizli Görev fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları