FB TW PIN NWS
BioRank 6449

Arife Deniz

Doğum tarihi : ??.??.1991
Arife Deniz kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Arife Deniz doğum yeri : Ankara

Arife Deniz Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Arife Deniz, 1991 yılında Ankara’da doğmuştur. Annesi babası boşanmıştır. Kardeşi ile birlikte İstanbul’da yaşayan Arife Deniz, manken olmak istiyor ve moda ile ilgileniyor. Daha önce de bir mağazada işletmecilik yapmıştır.

Arife Deniz, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Candan, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Gülşah Yanaş, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Nazlı Hamarat ile yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Arife Deniz videoları

Tüm Arife Deniz videoları

Arife Deniz için yapılan aramalar

Arife Deniz, Arife Deniz biyografi, Arife Deniz hayatı, Arife Deniz özgeçmişi, Arife Deniz hakkında, Arife Deniz doğum yeri, Arife Deniz fotoğraf, Arife Deniz video, Arife Deniz resim, Arife Deniz kimdir?, Arife Deniz kaç yaşında?, Arife Deniz nereli, Arife Deniz memleketi