FB TW PIN NWS
BioRank 3582

Ada Derya Yarar

Doğum tarihi : ??.??.1991
Ada Derya Yarar kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Ada Derya Yarar doğum yeri : Hatay

Ada Derya Yarar Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Ada Derya Yarar, 1991 yılında Hatay’da doğmuştur. Bekar olan Ada Derya Yarar, ailesi ile beraber İstanbul, Bahçelievlerde yaşamaktadır.

Ada Derya Yarar, daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Bana Her Şey Yakışır programına katılmıştı. Ailesinin paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen Ada Derya Yarar, yarışmayı kazanarak ailesine katkı sağlamayı düşündüğünü söyledi.

1.67 boyunda, 36 beden, 50 kilo olan ve Hostes olmak isteyen Ada Derya Yarar, daha önce de “Bana her şey yakışır” programına katılmıştır.

Ada Derya Yarar, 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Emel Özkızıltaş, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Ada Derya Yarar için yapılan aramalar

Ada Derya Yarar, Ada Derya Yarar biyografi, Ada Derya Yarar hayatı, Ada Derya Yarar özgeçmişi, Ada Derya Yarar hakkında, Ada Derya Yarar doğum yeri, Ada Derya Yarar fotoğraf, Ada Derya Yarar video, Ada Derya Yarar resim, Ada Derya Yarar kimdir?, Ada Derya Yarar kaç yaşında?, Ada Derya Yarar nereli, Ada Derya Yarar memleketi