FB TW PIN NWS
BioRank 4600

Tuğçe Kaya

Doğum tarihi : ??.??.1990
Tuğçe Kaya kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Model
Tuğçe Kaya doğum yeri : Rize

Tuğçe Kaya Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Tuğçe Kaya, 1990 yılında Rize’de doğmuştur. Babası vefat etmiş, annesi ile birlikte 2001 yılından beri İstanbul’da yaşamaktadır.

174 cm boyunda,38 beden, 57 kilo ve Modellik yapmakta olan Tuğçe Kaya, 17 Haziran 2013 tarihinde “Bana Herşey Yakışır” programına da katılmıştır.

Tuğçe Kaya, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Emel Özkızıltaş, Gülnihal Candan, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Gülşah Yanaş, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Arife Deniz, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Nazlı Hamarat ile yarışacak

Kaynak:Biyografi.info

Tuğçe Kaya videoları

Tüm Tuğçe Kaya videoları

Tuğçe Kaya için yapılan aramalar

Tuğçe Kaya, Tuğçe Kaya biyografi, Tuğçe Kaya hayatı, Tuğçe Kaya özgeçmişi, Tuğçe Kaya hakkında, Tuğçe Kaya doğum yeri, Tuğçe Kaya fotoğraf, Tuğçe Kaya video, Tuğçe Kaya resim, Tuğçe Kaya kimdir?, Tuğçe Kaya kaç yaşında?, Tuğçe Kaya nereli, Tuğçe Kaya memleketi