FB TW PIN NWS
BioRank 8976

Amila Kuruoğlu

Doğum tarihi : ??.??.1995
Amila Kuruoğlu kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Amila Kuruoğlu doğum yeri : Kayseri

Amila Kuruoğlu Biyografisi

2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.
Amila Kuruoğlu, 1995 yılında Kayseri’de doğmuştur. Üniversite hayatı devam etmektedir.

175 santimetre boyunda olup 56 kilo ağırlığında olan ve fazla para harcamayı sevmeyen Amila Kuruoğlu, Kanal D ‘de yayınlanan daha önce Bana Her Şey Yakışır adlı programına da katılmıştır.

Amila Kuruoğlu, 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

Ada Derya Yarar, Bahar Olgun, Emel Özkızıltaş, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

Kaynak:Biyografi.info

Amila Kuruoğlu için yapılan aramalar

Amila Kuruoğlu, Amila Kuruoğlu biyografi, Amila Kuruoğlu hayatı, Amila Kuruoğlu özgeçmişi, Amila Kuruoğlu hakkında, Amila Kuruoğlu doğum yeri, Amila Kuruoğlu fotoğraf, Amila Kuruoğlu video, Amila Kuruoğlu resim, Amila Kuruoğlu kimdir?, Amila Kuruoğlu kaç yaşında?, Amila Kuruoğlu nereli, Amila Kuruoğlu memleketi