FB TW PIN NWS
BioRank 3539

Chaby Han (Çabi)

Doğum tarihi : 15.Haziran.1992
Chaby Han (Çabi) kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : İkizler
Meslek :
Chaby Han (Çabi) doğum yeri : Güney Kore

Chaby Han (Çabi) Biyografisi

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Chaby Han (Çabi), 15 Haziran 1992 tarihinde Güney Kore’de doğmuştur. İstanbul Zeytinburnu’nda yaşamaktadır.

2007 yılında babasının işi nedeni ile ailece Türkiye’ye gelip yerleştiler. Türkçeyi çabuk ve iyi öğrensin diye uluslararası bir okul yerine Türk okuluna gönderildi. Lise bittikten sonra Bilgi Üniversitesi Sinema-TV bölümünde okumuştur.

2007 yılından beri Türkiye'de yaşayan ve Türkçeye hâkimiyetiyle izleyenleri şaşkına çeviren Chaby Han, bu sıralar pek çok internet kullanıcısının karşısına çıkıyor. Tekerleme söylüyor, yalnızca ülkemize ait olan ritüelleri biliyor, hatta Türkçe beste bile yapıyor. Chaby Han, Türkçe yaptığı videolarla internette fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Youtube kanalındaki abone sayısı 30 iken, 2 haftadan az bir sürede 8 bin kişiyi aştı. Ayrıca Chaby Han (Çabi), tam bir Müslüm Gürses hayranıdır.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

2017 yılında yönetmenliğini Can Ulkay'ın, senaristliğini ise Yiğit Güralp'in yaptığı Türkiye ve Güney Kore ortak yapımı savaş filmi "Ayla: The Daughter of War" da Astsb. Süleyman'ın gençliğini İsmail Hacıoğlu canlandırırken yaşlılık halini Çetin Tekindor canlandırmıştır. 1950 yılında başlayan Kore Savaşı sırasında yaşanan gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde diğer rollerde ise Taner Birsel, Ali Atay, Meral Çetinkaya, Duygu Yetiş, Murat Yıldırım, Büşra Develi, Erkan Petekkaya, Esra Dermancıoğlu, Damla Sönmez, Altan Erkekli, Sinem Öztürk, Chaby Han (Çabi), Nilgün Kasapbaşoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Caner Kurtaran, Kim Seol, Kyung-jin Lee gibi oyuncular rol aldı. Filmin müziklerini ise Fahir Atakoğlu yaptı.

Chaby Han (Çabi), 2019 yılından itibaren YouTube üzerinden '3Y1T' (3 Yabancı 1 Türk) adlı bir program yapmaktadır.

2020 yılında, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı "Menajerimi Ara" adlı dizide konuk oyuncu olarak yer aldı.

1 Ocak 2021'de yayına başlayacak olan Acun Ilıcalı'nın yeni projesi EXXEN'de yayınlanacak olan "Buraların Yabacısıyız" gezi programında Joel Moriasi, Michele Cedolin ve Louis Stotesbery ile beraber kamera karşısına geçecek. Kahkahalarla dolu olacak bu şov, dörtlünün şehir şehir dolaşıp farklı kültürleri tatmalarını konu alacak.

Chaby Han (Çabi), 16 Mayıs 2022 tarihinde Gülce Elibol ile evlendi.

Chaby Han (Çabi), 15 Ocak 2023 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı’nın Tv kanalı Tv8’de yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2023 kadrosunda olacak.

Survivor 2023 Ünlüler kadrosunda; Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Murat Eken, Yusuf Güney, Aysu Keskin, Seçkin Piriler, Cansu Tuman, Barış Telli yer alacak.

Survivor 2023 Fenomenler kadrosu; Alper Rende, Chaby Han (Çabi), Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan, Buse Plan, Elanur Pat'dan oluşuyor.

Survivor 2023 gönüllüler kadrosu ise; Aziz Ozan Dilber, Aleyna Elibol, Gizem Avcı, Osman Can Ural, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Asena Demirbağ, Kardelen Kalender, Walison Fonseca ile şekillendi.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2021 - Leyla ile Mecnun (Hanedanlık İmparatoru) (TV Dizisi)
2021 - Buraların Yabacısıyız (gezi programı)
2020 - Menajerimi Ara (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)
2020 - Tutunamayanlar (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)
2017 - Ayla: The Daughter of War (Sung Joon) (Sinema Filmi)
2016 - Kertenkele Yeniden Doğuş (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Chaby Han (Çabi) için yapılan aramalar

Chaby Han (Çabi), Chaby Han (Çabi) biyografi, Chaby Han (Çabi) hayatı, Chaby Han (Çabi) özgeçmişi, Chaby Han (Çabi) hakkında, Chaby Han (Çabi) doğum yeri, Chaby Han (Çabi) fotoğraf, Chaby Han (Çabi) video, Chaby Han (Çabi) resim, Chaby Han (Çabi) kimdir?, Chaby Han (Çabi) kaç yaşında?, Chaby Han (Çabi) nereli, Chaby Han (Çabi) memleketi