FB TW PIN NWS
BioRank 3219

Kürşat Juan

Doğum tarihi : 05.Mayıs.1999
Kürşat Juan kaç yaşında : 25
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Kürşat Juan doğum yeri : Artvin

Kürşat Juan Biyografisi

Sosyal medya fenomeni, Youtuber

Kürşat Juan, 15 Ocak 2023 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı’nın Tv kanalı Tv8’de yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2023 kadrosunda olacak.

Kürşat Juan, 5 Mayıs 1999 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Aslen Artvinlidir. Tam adı Ümit Kürşat Yalçınkaya'dır. TikTok fenomeni Kürşat Juan, sosyal medya hesaplarında aktif olarak içerik üreten ve takipçileri için çeşitli videolar çekip paylaşan bir isimdir. Kürşat Juan, abisi ile birlikte İstanbul'un Ümraniye ilçesinde yaşamaktadır. 1 ablası ve 1 abisi olan Kürşat Juan, annesini 8 yaşındayken babasını ise 15 yaşındayken kaybetmiştir. Ablası Artvin'de eşi ve çocukları ile birlikte yaşamını sürdüyor.

Kürşat Juan, eğitim hayatına İzmir’de başladı. Lise eğitimini İstanbul’da Ümraniye Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra üniversite eğitimini Dans Bölümü alanında devam ettirdi.

Kürşat Juan, dağılan Juan grubu üyelerinden biri idi.

Hem sosyal medya fenomenliği hem de müzik yapan Kürşat Juan, 2019 yılında Türkiye Başarı Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan TikToker ödülünü almaya hak kazandı. Instagram'da 989 bin, TikTok'ta 3,3 milyon takipçisi bulunuyor.

İlk Youtube kanalını 12 yaşındayken açan Kürşat Juan, halen sosyal medya için içerik üreticiliği yapmaya devam ediyor.

En sevmediği şey yarı yolda bırakılmak ve birde böceklerden hiç haz etmeyen Kürşat Juan, 15 Ocak 2023 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı’nın Tv kanalı Tv8’de yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2023 kadrosunda olacak.

Survivor 2023 Ünlüler kadrosunda; Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Murat Eken, Yusuf Güney, Aysu Keskin, Seçkin Piriler, Cansu Tuman, Barış Telli yer alacak.

Survivor 2023 Fenomenler kadrosu; Alper Rende, Chaby Han (Çabi), Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan, Buse Plan, Elanur Pat'dan oluşuyor.

Survivor 2023 gönüllüler kadrosu ise; Aziz Ozan Dilber, Aleyna Elibol, Gizem Avcı, Osman Can Ural, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Asena Demirbağ, Kardelen Kalender, Walison Fonseca ile şekillendi.

Albümleri :
2022 - Takip
2021 - Bunu Başardım
2021 - Alayına


Kaynak:Biyografi.info

Kürşat Juan videoları

Tüm Kürşat Juan videoları

Kürşat Juan için yapılan aramalar

Kürşat Juan, Kürşat Juan biyografi, Kürşat Juan hayatı, Kürşat Juan özgeçmişi, Kürşat Juan hakkında, Kürşat Juan doğum yeri, Kürşat Juan fotoğraf, Kürşat Juan video, Kürşat Juan resim, Kürşat Juan kimdir?, Kürşat Juan kaç yaşında?, Kürşat Juan nereli, Kürşat Juan memleketi