FB TW PIN NWS
BioRank 1369

Antonio Stokes

Doğum tarihi : 23.Ağustos.1978
Antonio Stokes kaç yaşında : 46
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Meslek :
Antonio Stokes doğum yeri : Washington DC, ABD.

Antonio Stokes Biyografisi

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Antonio Stokes, 23 Ağustos 1978 tarihinde ABD’nin başşehri Washington DC’de dünyaya gelmiştir. Tam adı Antonio Jean Stokes’dir. Annesi İtalyan, babası Amerikalı zencidir. Bu sebeple dünyaya Beşiktaşlı olarak geldiğini söylemektedir.

Babası asker olduğu için epeyce gezdiler. En son babasının görevi nedeni ile küçükken İstanbul’a geldiklerinde babası vefat etti. Sonra Amerika’ya döndü. ABD’de Üniversitenin Motor mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteden mezun olduktan sonra tekrar İstanbul’a geldi. Çeşitli kurs ve okullarda İngilizce öğretmenliği yaptı. Okan Üniversitesinde İngilizce öğretmenliği yaptı. Daha sonra Türkiye vatandaşlığına geçti. Antonio Stokes, İstanbul'da bir anaokulunda müdürlük yapmaktadır.

2014 yılında, Antonio Stokes’in Jim karakterini canlandırdığı film içinde film çekme öyküsü olan "Neden Tarkovski Olamıyorum?" filminin yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu üstlenirken, başrolde Tansu Biçer yer alıyor. Diğer rollerde ise Esra Kızıldoğan, Vuslat Saraçoğlu, Menderes Samancılar, Tülay Bursa, Recep Yener, Sacide Taşaner ve Serkan Genç oynadılar.

16 Mart 2015 tarihinde Selçuk Yöntem’in sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına Robbie-Lee Valentine ile birlikte yarışmacı olarak katıldı ancak daha ilk soruda elendiler.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

Filmleri ve Dizileri :
2014 - Neden Tarkovski Olamıyorum?(Jim) (sinemafilmi)


Kaynak:Biyografi.info

Antonio Stokes için yapılan aramalar

Antonio Stokes, Antonio Stokes biyografi, Antonio Stokes hayatı, Antonio Stokes özgeçmişi, Antonio Stokes hakkında, Antonio Stokes doğum yeri, Antonio Stokes fotoğraf, Antonio Stokes video, Antonio Stokes resim, Antonio Stokes kimdir?, Antonio Stokes kaç yaşında?, Antonio Stokes nereli, Antonio Stokes memleketi