FB TW PIN NWS
BioRank 1210

Robbie-Lee Valentine

Doğum tarihi : 21.Şubat.1984
Robbie-Lee Valentine kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek :
Robbie-Lee Valentine doğum yeri : İngiltere

Robbie-Lee Valentine Biyografisi

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Robbie-Lee Valentine, İngiltere’de doğmuştur.

Türkiye’ye ilk defa 14 yaşında iken Kuşadası’na tatile geldi. Daha sonra 2006 yılında iş arkadaşları ile festivale geldiğinde İstanbul’u çok sevip kalmaya karar vermiş.

Bulmaca çözmeyi çok seven Robbie-Lee Valentine, Türkçe'yi bulmaca çözerek öğrenmiştir.

16 Mart 2015 tarihinde Selçuk Yöntem’in sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına Robbie-Lee Valentine, Antonio Stokes ile birlikte yarışmacı olarak katıldı ancak daha ilk soruda elendiler.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

Kaynak:Biyografi.info

Robbie-Lee Valentine için yapılan aramalar

Robbie-Lee Valentine, Robbie-Lee Valentine biyografi, Robbie-Lee Valentine hayatı, Robbie-Lee Valentine özgeçmişi, Robbie-Lee Valentine hakkında, Robbie-Lee Valentine doğum yeri, Robbie-Lee Valentine fotoğraf, Robbie-Lee Valentine video, Robbie-Lee Valentine resim, Robbie-Lee Valentine kimdir?, Robbie-Lee Valentine kaç yaşında?, Robbie-Lee Valentine nereli, Robbie-Lee Valentine memleketi