FB TW GG PIN NWS
BioRank 1106

Robbie-Lee Valentine

Doğum tarihi : 21.Şubat.1984
Robbie-Lee Valentine kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek :
Robbie-Lee Valentine doğum yeri : İngiltere

Robbie-Lee Valentine Biyografisi

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Robbie-Lee Valentine, İngiltere’de doğmuştur.

Türkiyeken Kuşadası’na tatile geldi. Daha sonra 2006 yılında iş arkadaşları ile festivale geldiğinde İstanbul’u çok sevip kalmaya karar vermiş.

Bulmaca çözmeyi çok seven Robbie-Lee Valentine, Türkçe'yi bulmaca çözerek öğrenmiştir.

16 Mart 2015 tarihinde Selçuk Yöntem’in sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına Robbie-Lee Valentine, Antonio Stokes ile birlikte yarışmacı olarak katıldı ancak daha ilk soruda elendiler.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

Kaynak:Biyografi.info

Robbie-Lee Valentine için yapılan aramalar

Robbie-Lee Valentine, Robbie-Lee Valentine biyografi, Robbie-Lee Valentine hayatı, Robbie-Lee Valentine özgeçmişi, Robbie-Lee Valentine hakkında, Robbie-Lee Valentine doğum yeri, Robbie-Lee Valentine fotoğraf, Robbie-Lee Valentine video, Robbie-Lee Valentine resim, Robbie-Lee Valentine kimdir?, Robbie-Lee Valentine kaç yaşında?, Robbie-Lee Valentine nereli, Robbie-Lee Valentine memleketi