FB TW PIN NWS
BioRank 7792

Aleyna Elibol

Doğum tarihi : ??.??.1996
Aleyna Elibol kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu :
Aleyna Elibol doğum yeri :

Aleyna Elibol Biyografisi

Aleyna Elibol, 15 Ocak 2023 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı’nın Tv kanalı Tv8’de yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2023 kadrosunda olacak.

Aleyna Elibol, 1996 yılında doğmuştur.

Aleyna Elibol, Vahide Perçin, Altan Gördüm ve Tolga Örnek tarafından kurulan “Akademi 35.5” sanat evinde Sahne Sanatları ve Temel Oyunculuk eğitimi ile diksiyon ve şan eğitimi’nin yanında kamera oyunculuğu eğitimleri de almıştır.

2018 yılında “Elimi bırakma” adlı dizide rol alarak oyunculuğa başladı. 2019 yılında “Payitaht Abdülhamid” dizisinde devam etti. 2022 yılında ise başrollerinde Su Kutlu, Can Sipahi, Cengiz Bozkurt ve Engin Hepileri’nin oynadığı “Orta Kafa Aşk” dizisinde Beste karakterini canlandırdı.

Aleyna Elibol’un hobileri arasında Kick Boks, Salsa (Orta), Yoga, Futbol, Yüzme vardır.

175 cm. boyunda ve 55 kilo olan Aleyna Elibol, 15 Ocak 2023 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı’nın Tv kanalı Tv8’de yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2023 kadrosunda olacak.

Survivor 2023 Ünlüler kadrosunda; Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Murat Eken, Yusuf Güney, Aysu Keskin, Seçkin Piriler, Cansu Tuman, Barış Telli yer alacak.

Survivor 2023 Fenomenler kadrosu; Alper Rende, Chaby Han (Çabi), Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan, Buse Plan, Elanur Pat'dan oluşuyor.

Survivor 2023 gönüllüler kadrosu ise; Aziz Ozan Dilber, Aleyna Elibol, Gizem Avcı, Osman Can Ural, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Asena Demirbağ, Kardelen Kalender, Walison Fonseca ile şekillendi.

Filmleri ve Dizileri :
2022 - Orta Kafa Aşk (Beste) (Tv Dizisi)
2019 - Payitaht Abdülhamid (Tv Dizisi)
2018 - Elimi bırakma (Tv Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Aleyna Elibol için yapılan aramalar

Aleyna Elibol, Aleyna Elibol biyografi, Aleyna Elibol hayatı, Aleyna Elibol özgeçmişi, Aleyna Elibol hakkında, Aleyna Elibol doğum yeri, Aleyna Elibol fotoğraf, Aleyna Elibol video, Aleyna Elibol resim, Aleyna Elibol kimdir?, Aleyna Elibol kaç yaşında?, Aleyna Elibol nereli, Aleyna Elibol memleketi