FB TW PIN NWS
BioRank 1295

Andrey Polyanin

Doğum tarihi : 24.Ekim.1986
Andrey Polyanin kaç yaşında : 38
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek : Model
Andrey Polyanin doğum yeri : Rusya

Andrey Polyanin Biyografisi

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programına katıldı.

Andrey Polyanin, 24 Ekim 1986 tarihinde Rusya’da doğmuştur. Aslen Rus olan Andrey Polyanin uzun yıllardır Türkiye'de yaşamakta ve modellik yapmaktadır. Asıl iş tekstil ticareti ile uğraşmaktır. Andrey küçük iken annesi ile babası emekli olduktan sonra sıcak bir bölgeye gelmek istediklerinden İstanbul’a göç etmişler ve kendi işlerini açmışlar.

Andrey Polyanin, daha sonra Türk vatandaşı olup askerlik görevini de 2010 yılında İstanbul'da 66. Mekanize Piyade Tugayında yapmıştır.

Şahika Tekand’dan oyunculuk dersleri almıştır. 2014 yılında Murat Yıldırım, Selma Ergeç, Gülçin Santırcıoğlu, Baki Davrak, Bülent Alkış’n başrollerde oynadığı “Kırımlı” adlı sinema filminde yüzbaşı rolünde oynamıştır.

Andrey Polyanin, 2015 yılında Mercedes-Benz Fashion Week'te podyuma çıkarak Les Benjamin'in 2015-2016 sonbahar / kış koleksiyonunu sergiledi.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

2017 yılında TRT'de oynayan ve başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Kerem Kupacı, Fusun Kostak gibi oyuncuların olduğu "Kalk Gidelim" adlı dizide Veli Demir karakterini canlandırdı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 - Kalk Gidelim (Veli Demir)(Tv Dizisi)
2014 - Kırımlı (yüzbaşı) (sinema filmi )


Kaynak:Biyografi.info

Andrey Polyanin filmleri

Tüm Andrey Polyanin filmleri

Andrey Polyanin için yapılan aramalar

Andrey Polyanin, Andrey Polyanin biyografi, Andrey Polyanin hayatı, Andrey Polyanin özgeçmişi, Andrey Polyanin hakkında, Andrey Polyanin doğum yeri, Andrey Polyanin fotoğraf, Andrey Polyanin video, Andrey Polyanin resim, Andrey Polyanin kimdir?, Andrey Polyanin kaç yaşında?, Andrey Polyanin nereli, Andrey Polyanin memleketi