FB TW PIN NWS
BioRank 1381

Medoune Niang

Doğum tarihi : -
Medoune Niang kaç yaşında : -
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Medoune Niang doğum yeri : Senegal

Medoune Niang Biyografisi

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Medoune Niang, Senegal’de doğmuştur.

Senegalli Medoune Niang, tekstil sektöründe çalışıyor ve Türkiye'yi çok seviyor. En sevdiği özelliği iyi niyetli olması. Koyu bir Beşiktaş taraftarı. Türkiye' de en sık yaşadığı olay ise herkesin ona seyyar satıcı olarak kemer ya da saat satıp satmadığını sorması.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

Medoune Niang, ülkesine dönmüştür.

Kaynak:Biyografi.info

Medoune Niang için yapılan aramalar

Medoune Niang, Medoune Niang biyografi, Medoune Niang hayatı, Medoune Niang özgeçmişi, Medoune Niang hakkında, Medoune Niang doğum yeri, Medoune Niang fotoğraf, Medoune Niang video, Medoune Niang resim, Medoune Niang kimdir?, Medoune Niang kaç yaşında?, Medoune Niang nereli, Medoune Niang memleketi