FB TW PIN NWS
BioRank 2119

Danla Bilic

Doğum tarihi : 05.Ekim.1994
Danla Bilic kaç yaşında : 30
Kilo & Boy :
Burcu : Terazi
Danla Bilic doğum yeri : Kütahya

Danla Bilic Biyografisi

Sosyal medya platformu YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile tanındı.
Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da doğmuştur. Asıl adı Neslihan Damla Aktepe’dir. Üniversite eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde devam etmektedir.

Bir dönem Twitter hesabı üzerinden yerli ve yabancı futbolcular ile iletişime geçen ve kendisini trans birey olarak tanıtan Danla Bilic, bir çok sosyal medya kullanıcısını ise trolleyerek ilginç tepkiler almıştır.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturmuştur. Şimdilerde gezi vlogları ile adından sıkça söz ettiriyor.

Danla Bilic, Youtube'da paylaştığı makyaj videolarına verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine topladı ve kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başladı. İnfluencer olarak çalışmaktadır.

Danla Bilic, 2017 yılında Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yaptı.

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Danla Bilic, 1.65 metre boyunda, 61 kilo ve Terazi burcudur.

Kaynak:Biyografi.info

Danla Bilic için yapılan aramalar

Danla Bilic, Danla Bilic biyografi, Danla Bilic hayatı, Danla Bilic özgeçmişi, Danla Bilic hakkında, Danla Bilic doğum yeri, Danla Bilic fotoğraf, Danla Bilic video, Danla Bilic resim, Danla Bilic kimdir?, Danla Bilic kaç yaşında?, Danla Bilic nereli, Danla Bilic memleketi