FB TW PIN NWS
BioRank 3399

Çağla Çetinöz

Doğum tarihi : ??.??.1993
Çağla Çetinöz kaç yaşında : 31
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Çağla Çetinöz doğum yeri : İstanbul

Çağla Çetinöz Biyografisi

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Çağla Çetinöz, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur.

180 boyunda 55 kg ağırlığında olan Çağla Çetinöz, yarışma için 5 bekledikten sonra, İşte Benim Stilim 3. sezonuna sonradan katılmıştır.

Dövmeleri ve platin rengi saçları ile dikkat çeken Çağla Çetinöz 'hippi' modasına da yakın durmaktadır.

Çağla Çetinöz, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 11 Mayıs 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Çağla Çetinöz , Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Şilan Makal, Sinem Umaş, Tümay Tali ile yarışacak.

Tümay Tali 8 Mayıs 2015 gecesi yapılan elemede elendi.

Kaynak:Biyografi.info

Çağla Çetinöz için yapılan aramalar

Çağla Çetinöz, Çağla Çetinöz biyografi, Çağla Çetinöz hayatı, Çağla Çetinöz özgeçmişi, Çağla Çetinöz hakkında, Çağla Çetinöz doğum yeri, Çağla Çetinöz fotoğraf, Çağla Çetinöz video, Çağla Çetinöz resim, Çağla Çetinöz kimdir?, Çağla Çetinöz kaç yaşında?, Çağla Çetinöz nereli, Çağla Çetinöz memleketi