FB TW PIN NWS
BioRank 6639

Fuat Çolakoğlu

Doğum tarihi : 12.Kasım.1979
Fuat Çolakoğlu kaç yaşında : 44
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Meslek : İş adamı
Fuat Çolakoğlu doğum yeri : Beşiktaş, İstanbul

Fuat Çolakoğlu Biyografisi

Fuat Çolakoğlu, 1959 yılında Şişli Bomonti’de kurulan Çolakoğlu Nakliyat san Tic ltd şti ortaklarındandır.

Fuat Çolakoğlu, 12 Kasım 1979 tarihinde İstanbul Beşiktaş ilçesi Etilerde dünyaya geldi. Aslen Giresunludur. Çocukluğu İstanbul’un Akatlar semtinde geçen Fuat Çolakoğlu, okul sonrası 1997 yılında Vatan borcunu Kıbrıs’da yaptıktan sonra o yıllar şirketin kurulduğu Şişli Bomonti’de bulunan ofiste faaliyetlere katılarak hayatına yön vermiş ve bugun 61.yılını sürdüren aile firmasında 3.kuşak şirket yönetiminde aktif rol almaktadır.

Evli bir kız çoçuğu babası olan Fuat Çolakoğlu, 1959 yılında Şişli Bomonti’de kurulan Çolakoğlu Nakliyat san Tic ltd şti ortaklarındandır.

Yarım asırı aşkın evden eve nakliyat, ofis ve tekstil taşımacılığı depolama alanında 23 yıllık tecrübeye sahip Fuat Çolakoğlu Türkiye geneli birçok projeye imza atmış ve taşımacılık sektörüne çok katkılara sahiptir.

EVDEN EVE NAKLİYAT DİKKAT

İnternet portalında birçok alan adı temin edilip, derme çatma bir sayfa oluştur, birde telefon numarası alın size nakliye firması, çok dikkatli olmakta fayda var, aynı telefon numarası örnek A nakliyat B nakliyat olarak karşınıza çıkması an meselesi,
Bu tarz tuzaklara düşmek istemiyorsanız dikkatli araştırmakta yorumları iyi okumak da fayda var, mümkünse firmayı yerinde ziyaret edip evraklarına bakmanızı öneririz

Yıllarını vermiş birçok markanın korsanları da mevcut tabi, bu işin bir standardı yok ancak eşyanın muhteviyatı doğrultusunda fiyat verilir biz buna keşif diyoruz, aşağı yukarı fiyat bellidir, düşük fiyat alıyorsanız bilin ki bir şeyler olacak, ya hasar, ya da ücret olarak bir fark yansıması kaçınılmaz, birde yabancı personel evinize sokmak istemiyorsanız bir kere daha düşünmek gerek.

Arama motorunda ilk sayfada çıkan firmalara daha çok dikkat edilmesi gerekir diğer sayfalara da bakmakta fayda var.

Bu sektörde marka haline gelen Çolakoğlu, Tuzcuoğlu, Hayrioğlu markalarının korsanlarına yakalanmak istemiyorsanız ticaret sicilden ya da nakliyeciler derneğinden teyit almanızda fayda büyük.

Taşınma süreci kısaca şöyle ilerler :
İlk önce keşif envanter, liste haline getirmek, buradaki amaç sonrasında gelebilecek aksiliği minimize etmek, ne tür bir araç, ne çeşit bir malzeme ve personel sayısı, aynı zamanda araçların kapı önü mesafe ölçümü son olarak da dış asansör kurulumu noktasında notlarda yer almalı.

Diyelim ki karşılıklı anlaşma sağlandı sözleşme ve form alınmalı, sigortalı taşıyoruz kelimesinin şehir efsanesi olduğunu belirtmek, el de düşürülen malzemenin hiç bir acente tarafından karşılanmayacağını bunun taşıyıcı firma tarafından temin ve teyidini almak önemlidir.

Son olarak

Sonu mutlu biten hizmetler reklam gerektirmez (Fuat Çolakoğlu)

Çolakoğlu Nakliyat San.Tic.Ltd.Şti.
Tel: 444 24 11
Gsm: 0(532) 355 16 31
www.colakoglunakliyat.com.tr


Kaynak:Biyografi.info

Fuat Çolakoğlu videoları

Tüm Fuat Çolakoğlu videoları

Fuat Çolakoğlu için yapılan aramalar

Fuat Çolakoğlu, Fuat Çolakoğlu biyografi, Fuat Çolakoğlu hayatı, Fuat Çolakoğlu özgeçmişi, Fuat Çolakoğlu hakkında, Fuat Çolakoğlu doğum yeri, Fuat Çolakoğlu fotoğraf, Fuat Çolakoğlu video, Fuat Çolakoğlu resim, Fuat Çolakoğlu kimdir?, Fuat Çolakoğlu kaç yaşında?, Fuat Çolakoğlu nereli, Fuat Çolakoğlu memleketi