FB TW PIN NWS
BioRank 81

Selçuk Geçer

Doğum tarihi : ??.??.1972
Selçuk Geçer kaç yaşında : 52
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Ekonomist
Selçuk Geçer doğum yeri : Eskişehir

Selçuk Geçer Biyografisi

Selçuk Geçer, 1972 yılında Eskişehir’de doğmuştur. 1986 – 1989 yılları arasında Eskişehir'de Ahmet Kanatlı lisesinde okudu. Lise yıllarında yüzme sporu ile ilgilendi. Üniversite eğitimini 1990 - 1994 yılları arasında Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.
Selçuk Geçer, 3 Mayıs 2003 tarihinde evlendi. 2 çocuğu vardır.

Türkiye’nin önde gelen firma ve kurumlarına marka ve iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uzmanlık alanları Ekonomi Haberciliği, Medya İlişkileri ve Haber sunumu. Medya Sektöründe uzun yıllar Ekonomi Birimlerinin yönetici kadrolarında bulundu. Halk Emeklilik, Gateway, Intercity gibi firmalarda Kurumsal İletişim Müdürlüğü yaptı.

Ekonomi habercisi, yorumcu ve analist olan Selçuk Geçer, İstanbul FM, Expo Channel, Kanal 9, Kanal E, Kanal 24, KRT TV, Bloomberg HT, Business Channel, CNBC-e gibi kanallarda iş adamı, siyasetçi ve CEO’ların katıldığı programlar yaptı. Yeni Şafak gazetesinde yayınları yayınlandı.

2006 yılında Mercek Altı Tartışma Programı İle Ziraatçiler Derneği Yılın Ekonomi Habercisi ödülünü aldı. 2007 yılında Yılın ekonomi müdürü gibi ödüller aldı.

Ocak 2007 - Temmuz 2012 yılları arasında Kanal 24 TV Ekonomi Müdürlüğü görevi yaptı. 2012 yılında Kanal 24 TV Ekonomi Müdürlüğü görevinden istifa eden gazeteci Selçuk Geçer, Cem Medya Grubu'nun yeni Genel Yayın Yönetmeni oldu.

Temmuz 2012 yılında BloombergHT'te Çalışmaya Başladı. Bloomberg HT Kanalı’nda “SELÇUK GEÇER ile REEL SEKTÖR” Programı’nın Modoratörlüğünü yapmaya devam etmektedir. Geçer aynı zamanda KRT TV' de her hafta Pazartesi günleri yayınlanan 3GEN programında ekonomi analizleri yapmakta. Geçer, aynı zamanda Türkiye'nin önde gelen firma ve kurumlarına marka ve iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

2015 yılında Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkan Yardımcılığı yapan Selçuk Geçer, 2019 Ocak ayından itibaren Youtube kanalı üzerinden dolar altın borsa ve ekonomi üzerine videolar çekerek yayınlar yapmaktadır.

Kaynak:Biyografi.info

Selçuk Geçer için yapılan aramalar

Selçuk Geçer, Selçuk Geçer biyografi, Selçuk Geçer hayatı, Selçuk Geçer özgeçmişi, Selçuk Geçer hakkında, Selçuk Geçer doğum yeri, Selçuk Geçer fotoğraf, Selçuk Geçer video, Selçuk Geçer resim, Selçuk Geçer kimdir?, Selçuk Geçer kaç yaşında?, Selçuk Geçer nereli, Selçuk Geçer memleketi