FB TW PIN NWS
BioRank 1309

Bahar Candan

Doğum tarihi : 17.Şubat.1997
Bahar Candan kaç yaşında : 27
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Meslek :
Bahar Candan doğum yeri : Mersin

Bahar Candan Biyografisi

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Bahar Candan, 1997 yılında Mersin’de doğmuştur. Tam adı Fatma Bahar Candan’dır. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın ortanca kızıdır. Su Candan adında kız kardeşi ve 2. sezon ve 4. Sezon Bu Tarz Benim yarışmacı olan Gülnihal Candan adında ablası vardır. Ablası ayrıca 7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Survivor 2016” yarışmasına katılmıştır. Bahar Candan da ablası gibi İstanbul, Beykent Üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitimine devam etmekte ve diğer aile bireyleri gibi avukat olmak istemektedir

170 cm. boyunda ve 47 kilo olan Bahar Candan, aynı zamanda bir Miley Cyrus hayranıdır.

Bahar Candan, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter'in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

8 Nisan 2016 gecesi yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde 6. Sezonun birincisi Yeşim Aydın oldu.

Bahar Candan, 2 Aralık 2016 tarihinde “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok - Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan, yarışmaya girdi.

13 Mayıs 2017 tarihinde elendi.

Bahar Candan, 16 Kasım 2023 tarihinde, suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Gülnihal Candan'la birlikte tutuklandı.

Kaynak:Biyografi.info

Bahar Candan videoları

Tüm Bahar Candan videoları

Bahar Candan için yapılan aramalar

Bahar Candan, Bahar Candan biyografi, Bahar Candan hayatı, Bahar Candan özgeçmişi, Bahar Candan hakkında, Bahar Candan doğum yeri, Bahar Candan fotoğraf, Bahar Candan video, Bahar Candan resim, Bahar Candan kimdir?, Bahar Candan kaç yaşında?, Bahar Candan nereli, Bahar Candan memleketi