FB TW PIN NWS
BioRank 6876

Aylin Ençok

Doğum tarihi : ??.??.1995
Aylin Ençok kaç yaşında : 29
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Aylin Ençok doğum yeri : Eskişehir

Aylin Ençok Biyografisi

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Aylin Ençok, 1995 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Bursa’da yaşamaktadırlar. “İşte Benim Stilim” yarışmasına katılmak için ikiz kız kardeşi Selin Ençok ile birlikte 2016 yılının Ekim ayında İstanbul’a taşınmışlardır.

1,69 cm. boyunda ve 47 kilo olan Aylin Ençok ikiz kız kardeşi Selin Ençok ile birlikte “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katılmaya karar vermişlerdir.

Aylin Ençok, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter'in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok - Selin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

5 Şubat 2017 tarihinde Selin Ençok ve Aylin Ençok kardeşler İşte Benim Stilim’den elendi.

Kaynak:Biyografi.info

Aylin Ençok için yapılan aramalar

Aylin Ençok, Aylin Ençok biyografi, Aylin Ençok hayatı, Aylin Ençok özgeçmişi, Aylin Ençok hakkında, Aylin Ençok doğum yeri, Aylin Ençok fotoğraf, Aylin Ençok video, Aylin Ençok resim, Aylin Ençok kimdir?, Aylin Ençok kaç yaşında?, Aylin Ençok nereli, Aylin Ençok memleketi